SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co trenowac by nie obrywac na treningu ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dobra, chłopcy. koniec spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
a ja jeszcze powiem, że nie ma się co tak bać tych uderzeń. wiadomo - czasem się w gębę dostanie, ale w rekawicach nie jest łatwo komuś zrobić papkę z twarzy (łatwiej z kolana)

poza tym to samo co koledzy powyżej - zapisz się na jakiś dobry grappling.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Myśle że nawet jak pójdzie na grappling to dostanie po głowie. Tylko po prostu nie dostanie z ręki czy nogi a walnie głową w mate po rzucie. Z resztą nawet w parterze bardzo łatwo dostać przypadkowo. W końcu walka jest walką.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ja raz mialem spuchniety luk brwiowy jak moj partner na sparingu za bardzo wzial do serca slowa trenera 'w bocznej jedno kolano do biodra, drugie do glowy'

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jak ktoś się boi, że się przewróci to niech gra w brydża lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816
Lub wolne palenie fajki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Co do tego przypadkowego uderzania w parterze wydaje mi się, że jest to powszechny problem. Sam ostatnio partnerowi przypierdzieliłem w ucho jak mu chciałem przełożyć nogę, żeby dźwignię założyć. A później od innego zerwałem z kolanka w żebra więc się bilans wyrównał. Ale myślę, że to głównie na początku tak jest jak brakuje timingu i "czucia" przeciwnika. No niech mi ktoś powie, że mam rację

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Myśle że nie koniecznie. Czasem nawet jak sparuje z trenerem to dostane z kolana niechcący. To jest po prostu przypadek. Ale zazwyczaj im większa różnica w umiejętnościach tym łatwiej coś wyłapać bo początkujący jest nieobliczalny. Myśle że przypadkowe uderzenie z kolana czy z czegoś to pikuś w porównaniu do ucisku na genitalia przy przechodzeniu gardy lub sweepach

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
poczatkujacy najfajniej sparuja wczoraj z jednym najpierw walka o pozycje to szarpal sie strasznie ale jeszcze znosnie sie cwiczylo. no ale dobra trener mowi sparing z konczeniami Jezu takiej determinacji zeby nie odklepac dawno nie widzialem, kurczowo trzymal mi glowe przez caly czas nawet jak obszedlem garde i probowalem go skonczyc, pozniej chcial chyba mi czaszke scisnac zebym odklepal generalnie ciezko sie tak cwiczy

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czolowy kulturysta w mma

Następny temat

Kolejny wywiad z Wandem (Eng)

WHEY premium