SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co trenować dalej ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Queblo...:/

masz za idiotę mnie czy tych policjantów? Mam uwierzyć że gość,karany,stoi pod nie swoim mieszkaniem, robi burdel i tłumaczy ze "a narzeczona mnie ukarała,bo byłem zły" i oni to łykają bez niczego? i nikt nigdy anonimowo(żaden z sasiadów) nic nie zgłosił,oni nic nie sprawdzili i tak za każdym razem(bo przykłady można mnożyć napisałaś)?

---> pisałam w odpowiedzi do searme, że to było jeszcze przed w ogole wyrokiem !!!!!!!! 2 linijka postu z 15 10.

Ale dla pewnosci jeszcze raz, bo moze rzeczywiscie pisze jak uposledzony *****. Sytuacja z przegadywaniem sie z policjantami miala miejsce PRZED pierdzielona sprawa. Przed, zanim doszlo do powazniejszych akcji.

Sąsiedzi owszem byli/sa zaniepokojeni ale zmienialam ich 4 razy w przeciagu ostatnich 2 lat. To po pierwsze. Po drugie maja raczej pretensje do mnie jako lokatora ze z mojego powodu zakloca sie spokoj. Po trzecie wezwania sasiadki, byly traktowane powaznie, tak jak moje ale co z tego skoro jak policja przyjechala to nikogo juz nie bylo?


edit: Doczytałam, to co napisałeś dalej na swoje nieszczęście. Nie, nie koloryzuję. Pewnie znalazłabym sobie coś bardziej zabawnego, niż wyciąganie takich spraw.

A owszem, sprawę jego czasowej niepoczytalności potwierdził pewnie biegły. Nie wiem. Przy ogłaszaniu wyroku mnie nie było.


Puchatek, tak wiem. Nagłośnienie odpada całkowicie !!! Ale Sprawy rzecz jasna nie zamierzam tak zostawić.

Zmieniony przez - Madie w dniu 2011-06-30 16:09:05

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Dlaczego odpada nagłośnienie?

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Po pierwsze to kwestia mojej pracy. Teoretycznie nic by się nie stało w praktyce różnie to może wyglądać, a ludzie często przypadkiem wyłapują takie rzeczy. Po drugie nie ma specjalnie ochoty żeby pół miasta w najlepszym razie a w najgorszym pół Polski wiedziało jaka głupia byłam i użalało się nade mną. Denerwuje mnie nawet sam fakt, że "muszę" na ten tamt mówić policji i się wywnętrzać.

edit: to nie jest tak, że o tym nie myślałam. Ale to naprawdę ostateczna ostateczność

Zmieniony przez - Madie w dniu 2011-06-30 16:21:23

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Polecam dobrego prawnik, jeżeli były jest tak głupi jak myślę to zacznie też wygrażać prawnikowi(najlepiej jak by był to facet z którym może cie zobaczyć). A groźby prawnikowi i to dobremu to już nie moi kumple twoim kumplą, tylko poważne problemy. Rozegraj to z głową ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Dobry pomysł, co prawda to prowokacja by była ale może się uda. Najpierw takowego dobrego prawnika muszę sobie znaleźć.Ale dam radę i przegadam to z nim ( nią to nie ma sensu chyba)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Prowokacja prowokacją, ale to twoje życie i jak nie będzie o nie walczyć wszystkimi sposobami to nie wygrasz tego.
Ja jestem na tyle perfidny ze nic bym takiemu prawnikowi nie mówił tylko poprosił o podwiezieni do domu bo tam mam materiały dla niego ;)
Perfidne ale może się okazać bardzo skuteczne :P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
pisałam w odpowiedzi do searme, że to było jeszcze przed w ogole wyrokiem !!!!!!!! 2 linijka postu z 15 10.

Ale dla pewnosci jeszcze raz, bo moze rzeczywiscie pisze jak uposledzony *****. Sytuacja z przegadywaniem sie z policjantami miala miejsce PRZED pierdzielona sprawa. Przed, zanim doszlo do powazniejszych akcji.


ok,przepraszam,źle zinterpretowałem. Co nie zmiania faktu,ze trafiłas na wyjątkowo głupi patrol policjantów.

Po trzecie wezwania sasiadki, byly traktowane powaznie, tak jak moje ale co z tego skoro jak policja przyjechala to nikogo juz nie bylo?

z partyzanta trzeba było zwzywac a nie informowac go otym że własnie wezwałaś policję. Normalne ze nie będzie na nich czekał...

edit: Doczytałam, to co napisałeś dalej na swoje nieszczęście. Nie, nie koloryzuję. Pewnie znalazłabym sobie coś bardziej zabawnego, niż wyciąganie takich spraw.

nie chodzi mi o to że się nudzisz w domu i koloryzujesz wymyślając jakieś bajki.,
chodzi mi o to że koloryzujesz z tym że gościu ma układy z policją,sądami, wszyscy mu wierząże on jestctaki dobry,a Ty zła,każdemu grozi,bije,straszy i nikt mu nic nie moze za to zrobić i w ogóle jest niezniszczalny...

A owszem, sprawę jego czasowej niepoczytalności potwierdził pewnie biegły. Nie wiem. Przy ogłaszaniu wyroku mnie nie było.

a to dziwne. Gościu jest niepoczytalny i se tak normalnie prowadzi zajecia ze sztuk walki? Jego adepci żyją w błogiej nieświadomosci? rodzice dzieci tam trenujących też nic nie wiedzą? Nikt nic nie wie że jest czubem? Jego "szefowie"(np. w pracy) też nie wiedzą ze jest niepoczytalny?

dobry prawnik,jeśli Cię stać na takowego, to bdb rozwiązanie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
albo firma typu "malanowski & partnerzy" nagrać wszystko i po sprawie
albo straszyć sądem ale wtedy może sie przestraszy albo go to bardziej wkurzy i będzie posyłał kolegów a sam będzie miał alibi

ale to jest historia do polsatowskiej Interwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Byłbym ostrożny w ferowaniu wyroków, gdyż znamy wersję tylko jednej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Dla mnie sprawa jest jakaś dziwna. Rozumiem, żeby kwestia dotyczyła jakiegoś bandziora z mafii pruszkowskiej albo kogoś obrzydliwie bogatego i ciężko byłoby cokolwiek zrobić.

Kwestia jednak dotyczy jakiegoś szarego człeka z problemamy emocjonalnymi. Ma normalną pracę, życie, więzienie za sobą, czyli coś do stracenia, a z takimi się walczy zdecydowanie łatwiej niż wyżej wymienionymi. Są przecież kamery, są dyktafony. To nie jest tak, że można wszystko powiedzieć czy tym bardziej napisać bez konsekwencji. Jest policja, jest prawnik, sąd, a nawet prasa (nie na delikwenta tylko na ewentualna opieszałość służb). Myślę, że to kwestia złej taktyki. Ciągłe uciekanie, pozwalania na bicie się, molestowanie psychiczne, zgłaszanie sprawy na policję, która ląduje zaraz w śmieciach.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Combat nauka samemu + full sprzetu

Następny temat

Plyometryka

WHEY premium