SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się ze mną dzieje? Cały czas nadmiernie, się pocę !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Nadmierne pocenie stóp, pach i dłoni wyleczyłam jonoforezą. Zabiegi robiłam w venezia spa w krakowie, ale wychodzilo drogo. Nie zaluje. Zakupiłam wiec aparat do jonoforezy, to wyszlo jeszcze drożej, ale jesli jestescie z krakowa lub okolic to polecam terapie nadmiernej potliwości metoda jonoforezy- wizyty w domu pacjenta www.jonoforeza.cba.pl Taniej niz w salonie kosmetycznym, ktory z ogromnym trudem znalazlam. Chetnie odpowiem na wszystkie pytania kontakt tel. 792172199 mailowy [email protected] lub gg 1197249. Zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
Ładna reklama.

ale czy to na forum nie zabronione?

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Nieważne czy reklama czy nie,jesli to komuś pomoże, poniewaz sama wiem jaka nadpotliwośc jest uciazliwa i jak dlugo szukalam skutecznej metody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
oki to i ja sie wtronce poniewaz to mnie tez dotyczy, kto sie poci ten wie jak to jest pocisz sie przy byle czym i bez roznicy jaka temperatura, przebiegniesz 200m wejdziesz do autobusu w dzien gdzie jest 15 stopni i leci z ciebie zewszad jak z fontanny, jak nawet ktos tam pisal mroz na dworzu idziesz np do szkoly spokojnym krokiem a na miejscu juz masz mokre pachy, wakacje lepiej zapomniej jezeli niemasz plazy pod reka na ktorej mozesz pocic sie do woli to po poludniu niemasz co sie pokazywac, teraz moje spostrzezenia:

- zaczynasz sie pocic robi ci sie glupio myslisz co pomysla ludzie itp. pocisz sie jeszcze bardziej (czyli nasilenie stresu)
- jak ktos spostrzegl, jedno, dwa piwka i pocenie ustepuje :) [niewiem czy to dlatego ze czlowiek sie odpreza, i odstresowuje]
- antypespiranty i inne cuda lepiej sobie darowac szkoda kasy, jedyne co pomaga i jest TANIE to ANTIDRAL w aptece kosztuje kolo 19zl za 50ml, stosuje sie domiejscowo ale to leprze niz nic :)
stosuje sie tak: przed snem po kompieli na sucha skore w miejscach mocno pocacych sie stopy, pachy rece, plecy itp
z rana po przebudzeniu zmywamy to, bierzemy kapiel.
Dawkowanie: na poczatku co dziennie jak beda juz efekty to co drugi dzien, puzniej co trzeci, czwarty itd. puzniej mozna odstawic, jezeli znow sie pocenie pojawi nadmierne znow stosujemy.
minusy takie ze na poczatku swedza pachy, trzeba to przebolec i po 2-3 razach skora sie przyzwyczaja ale efekt bezcenny, przyklad ja i brat zastosowalismy to przez 2-3 dni byly wakacje ponad 30 stopni spacerowanie w pelnym sloncu, a pod pachami suchutko wiec rezultaty sa ogromne.
- ogolenie wlosow pod pachami, tez daje rezultaty nie duze ale zawsze cos, niedosc ze estetyczniej (panie wola jak niema klakow po pachami) to czlowiek sie mniej poci
- no i to co bylo przy piwach czyli obnizenie stresu, jakies ziola tabletki itp choc tego nie próbowalem

to takie moje spostrzezenia i rady.

ps. sory za bledy jest juz puzno a ja jestem mocno zmeczony....
1

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
ja pocę sie od okolo 4 lat, czyli odkad mialem 16 lat, zaczelo sie od pach, stopniowo zaczela pocic sie reszta ciala, ale teraz to juz mnie ch#j strzela! od miesiaca zaczalem sie pocic na twarzy i czole, kiedys sobie myslalem jak to dobrze ze chociaz czolo mam suche, teraz nic z tego. leje sie az na oczy.. rano, nie jest goraco a przejde sie kilometr do pracy i jak tylko sie zatrzymam to czolo, caaaaale w pocie tylek i pachy zreszta tez. chociaz stopy i dlonie suche, ale Juz nie wyrabiam, zyc sie odechciewa, zwlasza ze ide i mijam na chodniku suchutenkich ludzi...

Jeszcze bym zrozumial zebym byl gruby, ale waze 65 kg przy wzroscie 183cm, moze i nie cwicze na silce ale tez nie siedze w domu caly czas, ( rower, basen, tenis)
Mierzylem sobie temperature to wychodzilo mi 37,4 juz chyba drugi tydzien, tylko nad ranem i pozno w nocy mam normalna, poszedlem do lekarza, i mowi ze temp. nigdy nie jest taka sama caly dzien, ledwo wymusilem na niej badania, cukru i moczu jak narazie, ale wszystko wporzadku, zobaczymy jak reszta, nie chcialbym zeby cos wyszlo, ale pocic sie jak SWINIA( blad, swinia sie nie poci wogole ) to nie dla mnie. Mam 20 lat i nawet dziewczyny nie mam bo caly czas mokry chodze. Najgorsze jest to czolo, zwlasza ze jeszcze miesiac temu bylo wporzadku i jeszcze pamietam jak fajnie bylo... mimo pach i reszty.... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 865
"GDY SIĘ POCISZ.....
-Zrezygnuj z cebuli i czosnku oraz piwa.
-Nie gaś pragnienia napojami alkoholowymi.
Ogranicz kawę i herbatę.Pij wodę mineralną oraz napary z ziół o działaniu uspokajającym i wysuszającym(szałwia, melisa,rumianek)
-Regularny wysiłek fizyczny usprawnia gospodarkę wodną: obniża napięcie, pomaga rozładować stres.
-Stosuj lekko strawną dietę z przewagą warzyw i owoców, bez ostrych przypraw. Po pikantnych daniach pocimy się bardziej.
-Odwiedzaj saunę. Przeciwwskazania: choroby serca, nadciśnienie tętnicze, żylaki, pękające naczyńka krwionośne.
-Usuwaj włosy pod pachami, gdyż owłosiona skóra dłużej zachowuje wilgoć.Używaj mydła przeciwbakteryjnego.
-Hamująco na pracę gruczołów potowych wpływają antyperspiranty." z alldeaf zeby nie bylo, ze sobie przywlaszczam.

Mi osobiscie pomaga antyperspirant i pije w duzych ilosciach wode mineralna. Lepiej tez ubierac sie w jasne ubrania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
dieta low carb, very low carb, mi pomogło...

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
potrzebuja maila lub gg do scorpiona 17 albo szymczyka w sprawei nadmiernej potliwosc?!?! help :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Przez długie lata cierpiałam nadmiarnym poceniem się rąk oraz pach.Publiczne wystąpienia to był mój koszmar. Jak często na to myślałam,tym bardziej mnie to przerażało. Wypróbowała już wszystko,bez rezultatu,ale Electro Antiperspirant zmienił mi życie.Koniecznie mogę vyjść,zupełnie rozluźniona przed ludzi. Polecam wszystkim.Nie ma problemu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
nie jedz soli bo zatrzymuje wode w organizmie ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wachania wagi

Następny temat

kasza manna?

WHEY premium