SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o tzw.Wersji Dyskotekowej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Już nie przesadzajcie z tymi cm w łapie, bo chyba nie ma facetów mających mniej jak 34 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
zib23 - ja znam kilku przynajmniej i znam tez siebie jestem jednym z nich, Wodyna bys sie zapytał też zna pełno takich ludzi

mit 45 cm bez dopingu, 40 cm bez odżywek obalony został juz dawno

ps. i sa faceci majacy mniej niz 34 cm pełno

Zmieniony przez - Vizzzard w dniu 2007-01-11 22:14:54

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Vizzzard czyli najpierw zrobiłeś 40 cm w łapie a potem dopiero miałeś pierwszy cykle kreatynowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
>>>Vizzzard
Widać ja jestem wyjątkiem, bo pierwsze odżyweczki zacząłem brać gdy miałem w łapce 41 . Co do 45 cm bez dopingu to znam przypadek - mój wujek (45 cm), co do którego "czystości" jestem pewien w 100%.
Co do dyskotekowców to ich sprawa, każdy ćwiczy jak chce, ale troche śmiesznie wygląda taki z nadmuchanym bicepsem, rozbudowanym najszerszym i barkami wielkości mandarynek :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
tez mam 45 cm bez dopingu wiec kolejne potwierdzenie ze mit obalony

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
na pompie ? fotka w profilu nie wyglada na tyle (mam ten sam wzrost, waga +6, na pompie mam kolo 45-46)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Fu: nie na pompie tylko normalnie z rana, a fotka jest wiekowa to były czasy 42-42,5 cm teraz jest lepiej (jesli mozna tak powiedziec )

na pompie nigdy nie mierze, bo zawsze mam mniejsze jak robie trening wieloseryjny to po której tak serii z koleji miesnie zaczynaja mi sie kurczyc zeby kilka godz po treningu wrócic do normalnych rozmiarow a dopiero za kilka dni widac ile poszło

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
pozatym lubie tez opinje ze przedramion nie trzeba cwiczyc - rosna same
1. Rosna przy cwiczeniu innych partii miesniowych, sam od bardzo dawna nie wykonuje typowych cwiczen na przedramiona a nie narzekam na nie. W nadgarstku mam 16cm w przedramieniu 33,5 i nie wydaje mi sie ze odstaja.
2. Zaprzyjaznij sie ze slownikiem ort

Edit: mam kolesia ktory w ogole nie cwiczy, luzem 39 po napieciu 44,5 w lapie. Wzrost 178 waga 95kg.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-01-12 12:20:27

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
>>>evils_toy
to ten twój koleś nieźle zlany musi być BF pewnie powyżej 30%.
Co do przedramienia to uważam, że jak najbardziej wymaga treningu. Skoro jest używane w bardzo wielu ćwiczeniach to tym bardziej powinno być silne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bez cwiczen nie mialby roznicy w zgietej/wyprostowanej rece
a roznica rzedu 5-6 cm to juz jest cos

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prowadzenie

Następny temat

wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej - ocena treningu

forma lato