SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robbic?????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
Dzieki za wszystko ale potrzebuje jeszcze jednego.
Wiem ze to zabrzmi głupio ale pomoze mi ktos wymyslec jakąś gadkę dla starych abym mógł na to chodzic.
Bo zaraz tata powie ze jak on był w moim wieku to nie potrzebował jakiegos klubu aby komus w ryja wyj*****
Wie mze to troche głpie ale taki jest mój tatus.
A mam zaraz ze po co ci takie rzeczy i żebym sie ni bił i wogóle
tylko wszystko to ignorował.
Oni są trochę z niestej epoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
powiedz ze sie bedziesz czul pewniej(co bedzie sie przekladac na cale zycie),umial sie obronic i bedziesz zdrowszy,bardziej napakowany,.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11776
sport to zdrowie i dla własnej obrony to jedyne argumenty. ja jak byłem w twoim wieku to też miałem takie problemy o jakiej sztuce walki mogłem pomażyc. ale marudziłem wtedy przez miesiąc i dopiołem swego. tylko że po dwóch tygoniach karate zrezygnowałen. widocznie tok rozumowania naszych rodziców jest podobny na temat siłowni i sztuk walki.

"Nadzieja umiera na końcu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hehe tez mialem podobny problem znaczy sie nie z judo silownia i karate bo na to starzy mi grzecznie przytakneli mowiac ze to swietny pomysl ale juz na kicka sie krzywili strasznie ale sie przyzwyczaili a teraz to nawet niewiedza co trenuje

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
ja tam mam częściowy problem ojciec akceptuje boks bo sam kiedyś na judo chodziła ale matka szuka tylko pretekstu żeby mnie odciąć. Co dzień słysze akcje typu: "jak sie uczyć nie bedziesz to ci te boksy odetne" albo "to ja płace pieniądze za to żeby cię w morde walili?!"
A najgorzej już jak przyjde lekko zarysowany na masce ale tego nie mozna opowiedzieć jej reakcje trzeba zobaczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11776
hexegon przyjdź zobaczyć sobie treningi muay tay w sirocco masz do wyboru dwóch trenerów i namów rodziców.

"Nadzieja umiera na końcu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1546
Moim zdaniem zapisywanie sie na uderzana SW w tym wieku troche mija sie z celem . Gdybys byl wyzszy i ciezszy moglbys juz _moze_ uczeszczac do sekcji "doroslych". Niestety wydaje mi sie ze najprawdopodobniej trafisz do sekcji dzieciecej, albo cie na MT czy KB nie przyjma bo jestes za mlody. W sekcji dzieciej natomiast bedziesz mial ogolnorozwojowke plus pare ciosow zadawanych w powietrze. Sparowac w tym wieku nikt ci raczej nie pozowli(tzn moze powinienem powiedziec w tym wzroscie).
Z drugiej strony duzo zalezy od psychiki , pewnie nie masz serca do walki (podobnie jak ja i 99% spoleczenstwa ) wiec mastah-fighterem nigdy nie bedziesz i musisz nauczyc sie zdobywac szacunek innymi sposobami(chociazby podstepem i intryga ).
Podsumowujac - wedlug mnie powinienes darowac sobie _narazie_ uderzane sporty walki i isc na judo czy jiu jitsu , tam nauczysz sie zdecydowanie wiecej w sekcji dzieciej niz gdziekolwiek indziej.
A za 2-3 latka na MT lub KB
pozdrawiam.

wroga nalezy zabic szybko - uderzajac w plecy...
...o honor nalezy martwic sie wsrod przyjaciol.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
by zy dura bokserzy zaczynaja trenowac juz od 12tego roku zycia

zgodze sie jednak ze jj albo judo tez jest niezlym pomyslem

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1546
re up:
owszem ale chyba on nie chce zdobywac pasow wbo ibo kbo czy hbo a umiec sie bic

wroga nalezy zabic szybko - uderzajac w plecy...
...o honor nalezy martwic sie wsrod przyjaciol.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
no ale ja tylko mowie ze to wcale nie jest za mlody na boks ja dzisiaj zaluje ze nie zaczalem cwiczyc jakies 4-5 lat wczesniej

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego nie polecacie treningów na masę osobom chudym?

Następny temat

Za***isty trener %-)

WHEY premium