SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecacie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 456
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): -
Wiek : 15
Waga : 73kg
Wzrost : 186cm
Staż treningowy: 3 miesiące, Od Marca wracam do treningów
Obwód pasa: -
Obwód klaty: -
Obwód uda: -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Trenowałem KO Boxing 6 miesięcy ale już 2 miesiące nie chodzę.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Nie należy to do żywieniowych ale mam chorą troche tarczyce. Z chorób zywieniowych nic ani z uczuleń
Stan zdrowia: Zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: Poniedziałki, Wtorki, Piątki (czasem Soboty)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brałem tabletki aminokwasowe
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: żadne
Wrażliwość na stymulanty: Nie mam wrażliwości
Możliwosci finansowe: Nie pracuję jeszcze ale akurat z wakacji coś zostało chciałbym zakupić coś na masę bo jak widać szkielet ze mnie a mi to wcale noe pasuje, hmm powiedzmy, że narazie dam rade zakupić co się będzie dało zależy od ceny suplementu
Cel/problem/opis: Tak więc już pisałem, że jestem chudy dlatego chciałbym w szybkim czasie przybrać na masie i czy jest możliwość zrobienia tego w 2,5 miesiąca oczywiście z suplementami? jak i dietą domową np. kurczak, indyk, ryż, kasza itp Pozdrawiam, Aha dodam jeszcze, że zakupiłem WHEY MASS BUILDER 1500g


Zmieniony przez - rallus41 w dniu 2014-03-01 22:27:05

Zmieniony przez - rallus41 w dniu 2014-03-01 22:27:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Czytaj, na początku suplementy zbędne, ogarnij odżywianie.

https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 456
Mam jeszcze 2 pytania posiadacie na forum dobry spis diety dla ektomorfika? gdzie także pisze jakie suple kupić a drugie pytanie to czy na tym współczynniku pisze ile muszę dziennie zjeść kcal?

Aktywność fizyczna:
Współczynnik BMR 1899.63
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3276.86
Węglowodany 55% 1802.27kcal = 450.57gram
Białko 15%% 491.53kcal = 122.88gram
Tluszcz 30% 983.06kcal = 109.23gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zacznij od 3500kcal codziennie i obserwuj wagę, białko daj 2.2-2.5g/kg, tłuszcze 1.1-1.3g/kg, reszta węgle. SUPLEMENTY SĄ ZBĘDNE NA TYM POZIOMIE - nawet napisałem dużymi literami, żeby było bardziej widoczne.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402480
ile i jak jadles do tej pory?
bo jezeli okaze sie ze bylo tam 2tys kcal to nie ma sensu wskakiwac od razu na ponad 3 tys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 456
Noo powiem Ci, że jem bardzoo dużo, Posiłek ranny nie był dla mnie najlepszy jak chodzę do szkoły to potrafię rano wstać i nic nie zjeść, a jeżeli chodzi i obiad i kolacje to jak najwięcej. Chciałbym otrzymać dietę co jeść (spis)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402480
"jem bardzo duzo" jeszcze nic nam nie mówi, nie jeden juz tak pisał a pozniej okazywalo sie ze jadl jak 50kg dziewczyna
wszystkie info co i ile jesc znajdziesz w tematach podwieszonych, poczytaj uloz diete i daj do korekty,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diety tu nikt Ci nie ułoży. To my byśmy chcieli zobaczyć Twoje starania i prowizoryczną ułożoną przez Ciebie dietę - wtedy ją skorygujemy.
https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mój trening wymaga przerw ?

Następny temat

Młody Fighter

WHEY premium