SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po treningu z kreatyną

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Witam. Mój cel to masa z jak najmniejszą ilością tłuszczu. Cały czas prowadzą tam badania co najlepiej się nadaje po treningu. Z reguły jadłem po 20-25 minutach posiłek potreningowy/gainer (tyle czasu zajmuje mi od skończenia treningu, przebrania się i powrotu do domu). Gainer miał 60w i 30b (SWG4000 z Olimpu). Teraz będę brał kreatynę po treningu, jak rozplanować posiłki po treningu? Czy kreatynę muszę wziąć bezpośrednio po treningu, czy mogę po powrocie do domu (czyli po 20min)? Czy dodać do tego carbo? Dużo ludzi mówi, że po treningu, bezpośrednio, ważne jest białko. Jakie połączenie byście proponowali?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
soga dostałeś wieć nie narzekaj
a co do pytania powyzej nie ma to zadnego znaczenia czy zjesz sama krete cz yz baiłkiem czy z ww wazne aby bylo jak najmniej tłuszczu
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
mozesz jesc razem z bialkiem.im szybciej tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Czyli co? Najlepiej wymieszać gainera z kreatyną i wypić od razu po treningu czy można wypić po 20 minutach od treningu?

Zmieniony przez - Bartass89 w dniu 2008-10-27 22:57:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
gajnera nie musisz pic wogole.ale jesli chcesz to mozesz pic go zarowno od rauz po treningu z kreatyna,albo najpierw kreatyna,za 20min gajner lub bialko a za np. 30minut normalny posilek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
To jak będzie lepiej? Jak od razu wezmę gainera z kreatyną po treningu, a 30 minut późneij posiłek potreningowy czy
wezmę carbo+kreatynę po treningu, a po 20 minutach gainer i po 40 minutach posiłek potreningowy?
Niby po treningu ważne jest dostarczyć węgli, tymbardziej, że będę na masie, ale niby równie ważne jest dostarczenie białka. To co w końcu jest ważniejsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
gajner z kreta i potem posilek.


Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-28 17:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
przeciez krety nie mozna łaczyc z zadnymi produktami zawierajacymi bialko chyba nie?

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
mozna laczyc z czym sie chce byle nie z wodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
krety to raczej z tluszczem nie mozna laczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
przeciez na niektorych suplach ktore zawieraja krete jest napisane zzachowac odstep min 30 przed spozyciem od produktow zawierajacych bialko...

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
mozna jednak wtedy wydluzy sie czas wchlaniania jesli komus zalezy na szybkim dostarczeniu bialka, krety itp. np. po treningu tluszczy do posilku nie wrzuca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diece czego brakuje?

Następny temat

Ja juz mam mętlik w głowie przez to wszystko jak to w koncu jest????

WHEY premium