SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co najpierw zaczać cwiczyć i jak ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
po co Ci gotowiec, nawet nie bedziesz wiedział o co w nim biega. Pozatym nawet najlepszy plan nie pomoże, bo masz złe podejście kolego.
Spokojnie, poświęć pare godzin, poczytaj obczaj to z grubsza i wtedy pytaj jak coś nie jest jasne.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
ok to co mam teraz zrobic bardzo mi zalezy na ulozeniu dobre planu a ja poprostu tego nie umiem ale weim ze bede cwiczyl solidnie i wedlug danego palnu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
to pomożecie prosze ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
tu masz atlas cwiczen, http://www.kulturystyka.pl/atlas/ ale lepiej jakbys poszedla na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Polecałbym na początek trening domatora:)
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp przeczytaj, na dole także masz przykładowe plany, wyłożyłem Ci wszystko na tacy, bierz sie za siebie solidnie i nie marudź, czytaj i pytaj, ale także próbuj sam i szukaj, nikt tu nie jest po to by robić coś za Ciebie!:)

W Twoim wypadku nie umiesz bo poprostu Ci sie nie chce, tyle ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
a co sadzicie o cwiczeniach na kołku rehiblitacyjny czy to cos wogole daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
a co myslicie o takim planie ;
1.Klatka(klasyczne)3x10 powtorzeń,A6w.
2.Grzbiet(Rozciąganie ekspandera nad głową)4x20,A6W
3.Klatka(Rozciąganie ekspandera przed sobą)4x20,A6W
4.Nogi(Przysiady,Wspięcia na palce)4x30,A6W,
5.Brzuch(Skłony tułowia w leżeniu tyłem,)3x50,A6W
6.Klatka (rozpietki)3x20,A6W
7.A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
i co o tym planie sadzicie ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 385
pomocy prosze o wasza opinie bo ja sie za bardzo nie znam ale czy moze byc taki plan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompa_pit/dziennik/nigdy więcej nie być sucharem

Następny temat

Plan - Do oceny

WHEY premium