SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na start???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
Witam wszystkich forumowiczow!!!
mam 181 cm wzrostu 65 kilo wagi i skonczylem 17 lat.Cwicze juz 3 miesiace.Zaczolem dietke mam plan treningowy.Doszedlem do wniosku ze juz pora na suple.jaki zestaw proponujecie na pierwszy raz??

Zycie to sen wariata sniony nieprzytomnie!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
na start, META będzie w sam raz...


sorry, nie mogłem się powstrzymać...

(a tak na poważnie, to nie pora na suple. ewentualnie białko lub carbo i omega3 + witaminy)

Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2006-12-28 22:42:19

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
A urosłeś w ogóle coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
nie no diete mam dopiero drugi tydzien niewarzylem sie co prawda ale niesadze abym mogl przytyc po tak krotkim czasie.

Zycie to sen wariata sniony nieprzytomnie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Możesz kupić Carbo bezpośrednio po treningu, możesz kupić o-3 do śniadania chociażby I tyle, no ewentualnie jak masz kase to białko bym kupił żeby w porze potreningowej po Carbo przyjmować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
rozpisze Ci teraz zestaw dla początkujący, koszty nie są ogromne, a efekty zauważalne...

retinol
prowitamina A
kalcyferol
tokooferol
kwas askorbowy
Kwas foliowy
Biotyna
tiamina
Kwas pantotenowy
witamina B5
ryboflawina
niacyna
pirydoksyna
cyjanokobalamina
menadion

i na odblok
Wapń
Magnez
Fosfor
Żelazo
Jod
Miedź
Cynk
Mangan
Molibden
Selen
Potas
Nikiel
Chrom
Cyna
Krzem
Wanad


podsumowując krótko...
VIGOR 1 tab. ed

zdr.

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Jak masz kasę na suple to lepiej zainwestuj ją w porządne jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
albo w DIETANABOL a tak powaznie to moze jakies witaminki, zma, omega3

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
skiera91 ile ty masz lat? jezeli 91 to twoj rocznik urodzenia to nie pouczaj innych bo sam soba duzo nie reprezentujesz, myslisz ze fajny jestes?

ja pierdziele ludzie czy wy nigdy nie zaczynalisice? a moze nie pamietacie ze kiedys kazdy z was jakos zaczynal i tez prosil o porady ? zaczyna mnie to troche irytowac, bo kazdy z was to taki niby kozak, zal ...

wracajac do sedna sprawy, polecilbym ci dalszy trening, narazie bez odzywek/suplementow na to wszystko przyjdzie pora, trenuj, zacznij wiecej czytac (na sfd znajdziesz sporo wiedzy zarowno dotyczacej odzywiania jak i treningow) , wszystko przyjdzie z czasem, za jakeis pol roku odezwij sie, pomozemy ci z suplementacja, pamietaj ze to co szybko nam przybywa, rownie szybko potrafi odpłynąć

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
suple to polecałbym za rok

chyba nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Tak jak koledzy pisali, skoncentruj sie na diecie, ew. jakies carbo, omega3, witaminy i mineraly.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna- ocena i pomoc

Następny temat

redukcja-szybko!

WHEY premium