SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy raz .?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Połowa osób chce CI dobrze doradzić, a Ty dalej swoje tren, wino... ble ble ble. Przecież z Twoim podejściem do sprawy i wiedzą wykorzystasz 5% tego co te środki są w stanie zaoferować, więc pytanie po co Ci to ?
Zastanów się jeszcze raz i posłuchaj osób które naprawdę źle Ci nie radzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
ok słucham co powinienem na pierwszy raz kupić sobie i ile czego i już siedzę cicho .?

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
boje sie bić testosteron bo mam leeki trądzik i sie boję ze będzie jeszcze wiekszy a z tego co m i wiadomo to po tesciu jest .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak masz trądzik to wysyp mozesz miec po kazdym środku,najgorzej wspominam winstrol jeśli chodzi o trądzik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
masz 18 lat nandrolony odpadają,do ok 21 roku życia normalizuje się twój układ hormonalny,a nandro potrafi w nim sporo zamieszać.A propo wina to nie wiem kto ci powiedział że jest mało szkodliwy,akurat wino robi dużo złego w naszym organiźmie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
lodzianim wiem że się znasz bo trochę już w tym siedzisz weź mi poradź coś co mi nic nie wyskoczy .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
jakiś środek bo już się zdecydowałem na SSA .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
Bajbus_111111

Staż-2 lata
Wcześniejsze cykle ze 2 lata temu 20 mety .
Cel-Sucha Masa.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
to mówcie co mogę wziąś na pierwszy raz bez zbędnych postów .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
deca+wino Ja też mam trądzik, w niedużym nasileniu. Dzisiaj przybijam pierwszy raz testa (prop) i mogę Ci powiedzieć czy mocno sypnie, chociaż to i tak zależy od organizmu. Jednym się cera poprawia, innym pogarsza na cyklu. Na 1 raz możesz coś z orali, zapytaj o Turinabol czy Anavar.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Autoszczepionka a cykl???

Następny temat

clen vs salbutamol

WHEY premium