SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autoszczepionka a cykl???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Witam,panowie planuje za 2tyg zacząć cykl 12tyg enanan+metka a teraz na dniach mam jechać do laboratorium po autoszczepionke na krosty z tyłu głowy ropne mi wychodzą syfki i już mnie to męczy strasznie długo i sie zdecydowałem na autoszczepionkę,robią wymaz z tego ście...wa i po to Ci robią szczepionkę tam ejst 20amp na 10tyg 2x w tyg,i teraz moje pytanie czy mogę brać tą autoszczepionkę z teściem??? czy lepiej zrobić cykla bo wiadomo,że na cyklu bedzie syfów więcej i po cyklu zrobić tą autoszczepionkę??Bo przecież nie zapytam sie w laboratorium mikrobiologii czy tak mogę bo mnie zaj..ią

ooooo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
wylecz najpier te syfy bo mozesz sie obudzic z reka w nocniku

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
teraz je wylecze,a wiadomo na koksie znowu wyjdą i nawrót choroby :/ czy lepiej po kuracji sie wziąć za to??

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Maniek robiony miałes antybiogram? Czy nie podejrzewaja u Ciebie gronkowca złocistego?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Hermann1 właśnie miałem jutro jechać na antybiogram,ale lekarka stawia właśnie na to a czemu pytasz??

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Pytam sie po to aby w miare zorientowac sie co jest grane i doradzic Ci z sensem.Otóż drogi kolego maje zdanie jest takie.Ten cykl Ci nie ucieknie.Zrobisz go za kilka tygodni i bedzie cacy. Natomiast sskoro lekarz zdecydował sie na dosyc kontrowersyjna metode jaka jest autoszczepionka to znaczy ze sprawa jest powazna i tak jak podejrzewam moze to byc gronkowiec.Mieszanie w organizmie SAA i do tego szczepionka jest nie wskazane.Podesle Ci dwa linki.W skrócie autoszczepionka to nie zaden antybiotyk ani histamina czy inny medykament lecz wyodrebnione z Twojego własnego organizmu mikroby nieszkodliwe które tocza walke z kvrestwem które Cie zaatakowało.Metoda ta ma zwolenników i przeciwników wsród naukowców ale według mnie na gronkowca i nie tylko jest skuteczna o czym przekonałem sie mniejsza z tym w jakich okolicznosciach.Podsumowując.Czas szybko płynie.Do wakacji zdazysz i z cyklem i ze szczepionka.Na razie odpuść koks i pozbądz sie kurestwa które przeszkadza Ci w zyciu.Nałozenie na siebie obu metod moze zaburzyc proces leczniczy.Przeczytaj i badz cierpliwy.
http://www.gronkowiec.pl/gronkowiec_autoszczepionka.html
http://dooktor.pl/artykuly-medyczne/zdrowie/autoszczepionka_-_co_to_takiego.html
Pozdrawiam.Kulturystyka jest sportem dla cierpliwych.Zdrówko jest najwazniejsze. Tak wiec zycze zdrówka.


Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-01-28 11:31:26

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Hermann1 dzięki za artykuł :]

ooooo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proviron vs Tamoxifen

Następny temat

Co na pierwszy raz .?

WHEY premium