SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na 3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Hcg podobno przy cyklu max 12 tygodni nie podaje sie w trakcie chyba ze moj wiek ma duze znaczenie i dlatego podczas cyklu ma leciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Wojtek Skalski
Na ten cykl mialbym do wydania 600-800 zl


Czyli daruj sobie cały cykl. Badania na start z 300-450zł ludźno bo musisz zrobić wszystko bo nie wiadomo co u Ciebie jest. Później po 4 tygodniach kolejne badania. Test+hcg+IA a gdzie odblok, badania dodatkowe?
Ta czytaj więcej głupot...HCG podajemy od startu to bardzo ważna sprawa...Nie ważne czy 12 tygodni czy 24...czy stary czy młody HCG wpływa na wiele rzeczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Czyli raczej g**** z tego , dzieki wszystkim za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
S-Drol (M-Drol), Epistane i DMZ czyli największe g**** dla flaków. Na początek bym zrobił sobie badania wątroby, ASPAT, ALAT, GGTP itd. Epistane, to gorszy syf niż metka, bo może uszkodzić nerki i wątrobę nieodwracalnie i wcale nie musisz czuć, że coś jest źle, może to wyjść po miesiącach od cyklu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94780 Napisanych postów 364781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670073
Mlody chlopak jesteś skup się na jedzeniu masa będzie szła
Kup sobie kreatynę i stosuj ja cały rok
Jak nie możesz dojeść zapotrzebowania dobijaj odżywka kalorie
Trenuje, odpoczywaj i rośnij na saa masz jeszcze czas
Można wszystko ale z glowa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Zrobie badania kontrolne na wszystko co bedzie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
lodzianin1 jestem troche pogubiony jak teraz mozna to rozplanowac bez bomby . Zmasowalem sporo z 60 do 78 przy 171cm . Jestem ektomorfikiem wtedy mialem gdzie 7-8% bf i chyba wkoncu musi byc jakis limit masy dla mnie . Zawsze nabieralem wolno masy a dzieki tym Ph strasznie mnie rozsadziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Aha, nie miałeś w planie podawania hcg na cyklu, a to czemu? Kolego rozumiem że jesteś młody ale zdrowie masz jedno, porób wszystkie badania hormony, morfologia, wątroba, tarczyca, nerki, lipidogram, cukier, a brałeś chociaż jakieś osłony na wątrobę i żołądek? I nie słuchaj d****i, którzy radzą ci żeby nie bić hcg na cyklu bo nie mają pojęcia w tym temacie i poczytaj na temat cykli, środków i innych leków niezbędnych na cyklu SAA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94780 Napisanych postów 364781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670073
Zbadaj tez tarczyce tsh/ft3/ft4 skoro byłeś taki szpadel to możesz mieć nadczynność, jeśli jednak nie po prostu jadles za mało
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33125 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Jestem świeżak w tym temacie ale dam ci radę - daj sobie spokój bo szkoda zdrowia w tym wieku a ty jak dopniesz podtsawy to z wykorzystaniem swojego naturalnego testa zrobisz więcej niż na bombce bez pilnowania diety .Nie spiesz się i nie idź na skróty , kilka klat doswiadzcenia na dopietych podstawach a zobaczysz sam jak można dużo ugrac . Co do kosztów jakie podałeś to tez kiedyś myślałem że bombka to tylko środek i wystarczy kilka stów na bombe to ci powiem że kilka stów to idzie na badania a nawet jak częśc ogarniesz na NFZ na start to za resztę wyjdzie +- 200 zł na sam poczatek potem już co miesiac płacisz sam bo zaden lekarz nie da ci skierowania za skierowaniem , do tego środki potem profilaktyka potem odblok potem znów badania . Ja kiedyś z ciekawości zliczyłem to test + deka + hcg + osprzet + suple + co miesieczne badania juz daje jakieś 500 zł miesiecznie a pasuje z 4-5 miesiecy pociagnać
a gdzie miska , najdrozsze badania przed i po i odblok .



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2021-09-26 08:51:09

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2021-09-26 08:54:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY CYKL

Następny temat

Wyniki badań do analizy

WHEY premium