SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na 3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Osłonki wątrobowe , leki na ciśnienie , probiotyki byly stosowane . Przy tych badaniach powinienem dostać skierowanie więc lepiej dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Mam jeszcze 1 problem . Po tych 2 cyklach strasznie wyrzuciło mi wystający brzuch. Sylwetka widac ze jest dobrze zrobiona , zawsze mialem mega plaski , wyrzezbiony a teraz widac na nim szczegóły ale wystaje mocno do przodu . Miesnie brzucha są mocne bo dragon flag , rozjazdy to łatwość dla mnie . Zeby temu zardzic tylko opcją jest zejscie z masy ? Chcialem zmasowac do 85-90 kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
Zacznij liczyć kcal a nie jesc do przejedzenia jak napisałeś
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
No wtedy strasznie dużo domowych szejków szło bo do nich można bylo wszystko na raz dać , dużo kcal i szybko wypić dlatego jedyne co jadlem to mięso a takto wszystko pitne, jak zrobie badania wkleje je tu postaram sie w tym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Brzuch możesz mieć też wywalony przez zwiększenie masy uszkodzonych narządów wewnętrznych, np. wątroby. Może też być zwiększone ciśnienie wrotne i wodobrzusze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Z nim trzeba cos zrobic bo ch**owo to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Wojtek Skalski
No wtedy strasznie dużo domowych szejków szło bo do nich można bylo wszystko na raz dać , dużo kcal i szybko wypić dlatego jedyne co jadlem to mięso a takto wszystko pitne, jak zrobie badania wkleje je tu postaram sie w tym tygodniu


Czyli dieta tez była na odwal? Były zdrowe tłuszcze, wiele rożnych źródeł węgli, błonnik, warzywa? Chyba cieżko to wszystko dać do szejku...brzmi to strasznie.
Zrób komplet badań:
Morfo
Lipidogram
Pakiet tarczycowy
Pakiet wątrobowy
Kreatynina
Badanie moczu
Badanie kału+krew utajona
CRP
Kwas moczowy
Testosteron
Prolka
E2
To raczej takie minimum na teraz, żeby wiedziec co tam się dzieje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
To był nietypowe szejki . Jak mialem rozspiske wszystko sie zgadzalo . Ja potrafilem ryż , makaron , jajka i inne tego typu rzeczy wrzucić , zalać wodą i wypić xd. Bez diety mam tą rozpiske w glowie i mniej wiecej trzymam sie tego samego ale wtedy wrzucałem ryż itd. mixowałem z wodą i tak to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157
Wyniki badań wstawie tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
piorun65
Wojtek Skalski
No wtedy strasznie dużo domowych szejków szło bo do nich można bylo wszystko na raz dać , dużo kcal i szybko wypić dlatego jedyne co jadlem to mięso a takto wszystko pitne, jak zrobie badania wkleje je tu postaram sie w tym tygodniu


Czyli dieta tez była na odwal? Były zdrowe tłuszcze, wiele rożnych źródeł węgli, błonnik, warzywa? Chyba cieżko to wszystko dać do szejku...brzmi to strasznie.

A to niby czemu?rozne rodzaje ryzow,płatków,odzywka bialkowa,maslo orzechowe,orzechy,oleje to wszystko na spokojnie można mieszać w szejkerze,co w tym zlego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY CYKL

Następny temat

Wyniki badań do analizy

WHEY premium