SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mozna ze mna zrobic?:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
Podciągnąc raz to sie powinienem podciagna ale z ciekawosci zapytam:co to jest te sciaganie wyciagu gornego do klatki?Ten trening act to trzeba wykonywac codziennie czy np wystarczy 3 razy w tygodniu?

"Bredgens to taki taniec na głowie jakby kto nie wiedział" - A.Lepper

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To bardzo znane ćwiczenie, potrzebny do jego wykonania jest wyciąg górny, siadasz na aparacie do siadania a następnie chwytasz drążek wyciągu nachwytem na szerokość nieco większą niż szerokość barków i przyciągasz go do klatki piersiowej aż poczujesz napiecie w plecach, jedno z podstawowych ćwiczeń na rozwój grzbietu, bez niego lub jakiegoś odpowiednika trening grzbietu nigdy nie będzie pełny.

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
Jeszcze jedna rzecz:czy do wakacji duzo osiagne i moja zmiana sylwetki bedzie widoczna?Mam zamiar systematycznie cwiczyc wiec jak?No i ile razy w tyg?Pozdro

"Bredgens to taki taniec na głowie jakby kto nie wiedział" - A.Lepper

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
3 razy w tygodniu, np. pon. śr, pt. , do wakacji zauważysz zmiany.




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Oczywiscie nie tylko trening bedzie tu decydowal...

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
A co jeszcze?jakas dieta?Jak tak to mozesz podac mi jakis spis dan czy co?:)

"Bredgens to taki taniec na głowie jakby kto nie wiedział" - A.Lepper

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Dieta to zupelna podstawa , ok. 2g białka na kg.masy ciała dziennie i 5g węglowodanow na kg masy ciał adziennie w 5-6 posiłkach, Posiłki składające sie z ryżu, makaronu, ziemniaków, sera białego, mięsa i jeszcze raz mięsa chudego, drobiu(piersi z kurczaja), jaj,warzyw,dużo wody.




Doradca w dziale "Trening"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-12-18 15:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
To spoko,dzięki.Sprobje sie zastosowac do tych dań.Nastepnego posta wysle jutro wieczorkiem jak juz przeanalizuję trening ACT i bede mial konkretne pytania (mysle ze troche ich bedzie) :)


"Bredgens to taki taniec na głowie jakby kto nie wiedział" - A.Lepper

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
ok.pisz w tym poście




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
Sorry że nie pisałem wcześniej,jakoś tak wyszło,święta i wogóle.Ale dobra,piszę teraz i mam trochę pytań dotyczących treningu ACT.A więc po kolei,takie małe podsumowanie:
A
1.Każde ćwiczenie mam wykonywać po około 12-15 razy
2.Serie,czyli liczba obwodów ma wynosić 1-2 w każdym treningu,a potem (po jakim czasie?) zwiększyć do 4?
3.Najlepszy rozkład to poniedziałek-środa-piątek
4.Co każde ćwiczenie jest 90sekundowy odpoczynek,a między obwodami około 3-5min.
B
Teraz przejdę do ćwiczeń:)
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch)-to wiem co to jest
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud)-na jakiej maszynie?:)
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud), -to samo pytanie,jeśli takiej maszyny nie mam to co innego?
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka)-jaka waga sztangielek?musi być skośna ławka?
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne)-to wiem tylko jaka waga tych sztangielek (tylko żebym dał radę:)
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne)-to samo pytanie
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu)-???,heh żadnego wyciągu w domu nie mam a ja chcem na chacie ćwiczyć bo będzie systematycznie przynajmniej.
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu)-tez nie wiem o co chodzi
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy)-jak waga sztangielek
10.Pompki na poręczach-(tricepsy)-poręczach?to jakieś ułatwienie?
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona)-to chyba wiem ale ile ma wazyc ta sztanga?chyba nie dużo bo to strasznie trudne będzie:).Czy na przedramiona dobre są te takie ściskacze do rąk?
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki)-jakim obciążeniem?wspiecia to znaczy stawac na palcach?
To chyba all.Proszę się nieśmać z mojej niewiedzy.O,jakie są jeszcze ćwiczenia na klate (bo tu tylko 1 zauwazylem).Co robić żeby duzo wycikac na klate (trzeba ciągle podnosić sztange na klate i coraz większe bedą wchodzic?).Mam nadzieje ze na cos mi sie przyda ten trening,pojawią sie mięsnie i bedzie widoczna roznica do wakacji:)Nie chcem brać (przynajmniej narazie) żadnych odżywek więc pewnie będzie ciężko,tak?No ale trzeba wkońcu działac.Czekam na odpowiedź.Thx



"Bredgens to taki taniec na głowie jakby kto nie wiedział" - A.Lepper

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do Michaila

Następny temat

Jak najlepiej ćwiczyć na klatę?

WHEY premium