SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepiej wybrać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1283
Ma rację dac mu piwa. Ale za ortografię to bym mu normalnie mawache i fatality sprzedał, że aż.

cokolwiek czynisz czyń uważnie i patrz końca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 824
Byłem dzisiaj na pierwszym treningu kyokushin (wakacyjne, darmowe, a co :P) i wrażenia świetne. Żadnych zbędnych bajerów (+), solidna rozgrzewka i zarazem trening kondycyjny (+), ćwiczenia siłowe i utrwardzające kości (+), dużo sparingów (+), tylko senseie za mocno na nich bili ^^ (-). Coś mi się wydaję, że właśnie ten styl wybiorę, zwłaszcza że jest najtańszy (oprócz jj) z wyżej wymienionych. Polecam też ten styl każdemu, kto ma podobny dylemat jak ja jeszcze tydzień temu.
Osu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Utwardzanie nie zawsze jest plusem. Jeśli tylko pompki na kosciach to luz (usztywniają nadgarstek), inne ćwiczenia utwardzające mogą zaszkodzić. Sporo jest na ten temat na forum - poszukaj, poczytaj, zobacz czy warto się utwardzać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 824
MattKK, to co powiesz o treningu Soke Kuboty? On raczej robi trochę inne rzeczy niż pompki na kościach :P


tu jest filmik, jakby ktoś nie wiedział o co chodzi.
W sumie to u nas kości najbardziej się utwardzają podczas sparingów (auu, mój piszczel), a pompki na kościach to przecież w KK element obowiązkowy, chociażby na egzaminach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Jasne, piszę że pompki na kościach są ok, chodzi mi o to żeby nie robić jakichś krokodylków itp. Ten filmik który pokazałeś to masakra jest
Poza tym gratuluję świetnego wyboru, na pewno nie pożałujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
Soból a jakie ćwiczenia utwardzające mieliście jeżeli to nie tajemnica?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 824
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Głupota i żenada.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 824
Dziękuję za wyczerpującą i trafną wypowiedź... W sumie czego się spodziewać po bjjowcu...

Zmieniony przez - Soból_KCH w dniu 2007-08-19 20:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Caviorze, widzisz takie glupoty i nie grzmiesz. Posmaruj synku jeszcze miodem i żelkami wtedy bedziesz mega twardy.
EDIT: staz treningowy 0, lat=15 cg wiedzy

Zmieniony przez - _GandalF_ w dniu 2007-08-19 20:48:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anatomia Sztuk Walki - Ściągnij!

Następny temat

dłoń czerwonego piasku

WHEY premium