SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest nie tak?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ,mam pytanie co jest nie tak z tą bieżnia? Nie znam się zbytnio na tym dlatego pytań bo Wydaje się dobra (dosc dużą prędkość maksymalna itd) tylko cena jak na tę specyfikację niska.
Prosze o odpowiedz kogoś kto sie zna czy moze bieżnia jest glosna , szybko pada ? Lub co sprawia ze.cena jest tak niska.

http://www.sportstech.com.pl/kolekcja/bieznie/bieznia-elektryczna-17-km-h-130kg-wznios-0-15-usb 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Pewnie jakość wykonania i dobór części jest dość kiepski.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 532
Czyli nie warto? Szybko moze sie zepsuć?
Da sie kupic cos dobrego za ok. 1000?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
za 1000 zł to prędzej rowerek niż bieżnie, nie mówię że sieona akurat popsuje moze się okazać że bedzie chodziła, trudno to nazwać jakąś firmą, to jakiś no name jest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 532
Tylko wlasnie zależy mi nan biezni na zime.chce kupic cos w miare taniego ale lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 763
Zeby kupic tanio a dobrze trzeba kupic dwa razy ,najpierw tanio a potem dobrze.Nie czarujmy się ale w takim przedziale cenowym nic godnego uwagi nie dostaniesz będzie słabe wykonanie spójrz na wagę urządzenia 55kg!! co to może być sam plastik naprawdę szkoda kasy nie wiem jaki masz cel ale jeśli chodzi tylko o cardio to za tą kase lepiej kupić rower spinnigowy.


Zmieniony przez - powersm w dniu 2018-09-14 05:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 532
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Dziadostwo , chyba ze chcesz na jeden sezon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
trening biegania na bieżni to porażka, nie znam osoby co trenuje biegi aby w okresie zimowych wchodziły na bieżnie, moze mało znam takich osób, u mnie normalnie w zime trenują na dworze.

Do użytku domowego moze być.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-09-17 07:29:12

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Dokładnie, nawet zimą da się normalnie biegać. Kwestia odpowiedniego ubioru i tyle

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 763
Potwierdzam te opinie ja też kiedyś przez całą zimę robiłem bieżnie a po wyjściu w teren była totalna porażka minęło pare tyg aż się rozbiegalem a okres na bieżni był całkowicie strata czasu takze biegajcie w terenie cały rok bo naprawdę można i warto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Logowanie na forum - problem

Wiecej