SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hst - co jest nie tak?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć
jade trzeci mikrocykl HST od wczoraj (jade na 5-kach) i ten trening mnie w ogóle nie męczy, a kumpel u którego ćwiczę się ze mnie śmieje, że tylko skaczę od maszyny do maszyny. wczorajszy trening był tak lekki jak 15 minutowy spacer
i tu mam pytanie: dajmy na to jak byłem na 10-kach robiłem w ostatnim dniu 10-tek np przysiad ciężarem 60 kg, a teraz 5-ki robię ciężarami 50 kg (ćwiczenie i ciężary są przykładowe) - czy to jest normalne?
na 15-kach każdy trening był męczący, na 10kach już tylko dwa ostatnie treningi były ciężkie - to tak ma być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
w 15 byl meczacy z troche innego powodu - duzej liczby powtorzen i roztrrenowania organizmu.

ale dobrze jest zwiekszac liczbe serii w kolejnych mikrocyklach, mozna wg schematu 15-1 seria, 10-2 serie, 5-3 serie, mozna tez inaczej.

a taki zigzak jak opisales nie jest normalny za duze cofniecie sie, ja staram sie na pierwszym treningu kolejnego mikro miec taki sam ciezar jak na ostatnim poprzedniego, co przy dodaniu jeszcze jednej serii powoduje, ze jest ciagle jakas tam progresja.

rady dla Ciebie - nie wiem ile masz teraz serii, ale prawdopodobnie przydaloby sie wiecej (zwlaszcza jesli masz tyle samo co w 15, a tam zwykle robi sie raczej malo) + mniejszy zigzak - najpozniej na drugim treningu ciezar powinien byc rowny maksowi z poprzedniego.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki

tak czy inaczej po tym cyklu HST wracam do standardowego treningu jeśli przez najbliższy miesiąc nie zauważę zmian (na razie nie ma ale ja mam kłopoty z dietą-jeść mi się nie zawsze chce)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - Prośba o ocenę

Następny temat

RADZĘ NIE WCHODZIĆ!!! FBW

WHEY premium