SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla mnie najlepsze...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Ćwicze na "sucho" od przeszlo 18 mcy. Na samym poczatku mojej zabawy z silownia bralem...metke, efekty byly, ale potem sie zmyly. stwierdzilem ze nie warto, i jak napisalem cwiczylem na sucho. Systematycznie. Ostatnio zabralem sie do treningow bardziej intenstywnie. Chce z nowym miesiacem zaczac wspomagac sie dodatkowo odzywkami i suplementami, ale do konca sam nie wiem co zaczac brac, by efekty byly jak najlepsze. Przez okres w/w nie bralem nic. Zupelnie. Troche inf. o mnie:
wiek: 20 lat
waga/wzrost: 80 kg/185cm , szczupla sylwestka ciala - normalna.
staz treningu: przeszlo 2 lata
cel cyklu: chce przybrac na masie miesniowej co wiaze sie tez z przyrostem sily. ale chce by w tym wszystkim rowniez rzeźba nie zostawala w tyle.

Przez ostatnie 60 dni nic nie bralem. Na poczatku przygody z silownia bralem kreatyne i mete. Bylo to ponad 2 lata temu. Nie mam obecnie zadnej diety. Jesli chodzi o finanse na cykl - do 250 zl.

Chce zaczac brac Nitrobolon. Chcialbym z tym cos dodatkowo polaczyc, ale nie wiem co bedzie najlepsze. Mam dobra przemiane materi i moj organizm latwo wszystko przyswaja. Chodzi o odzywki. Poza Nitrobolonem chcialbym wziac jeszcze dodatkowo jakies witaminy jakie oferuje olimp i inne firmy na rynku.

Co mozecie mi zaproponowac?

Zmieniony przez - trueblue w dniu 2010-02-24 12:32:05

Zmieniony przez - trueblue w dniu 2010-02-24 13:02:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2837
Jak na samym początku siłki kreta i meta to moje gratulacje
Najlepsze efekty = dobra dieta + solidny trening

Opinia jest jak odbytnica, każdy ma swoją

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
No najpierw bylo 2mce na sucho, potem sie "doladowalem" . ludzka glupota. Teraz mam solidny trening, zdrowo, szukam wlasnie optymalnej diety, ale wlasnie tez zastanawiam sie nad suplementami ktore moga mi tez w jakims stopniu pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Masz diete?
Czlowiek uczy sie na bledach ale szybko zaczales isc na latwizne
Wez sie porzadnie za miche i za trening, a efekty beda bardziej zadowalajace niz braie mety w wieku 18 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Juz po 18 mcach nie brania niczego widze "zdrowe" efekty. Czyli sugerujecie ze nie oplaca mi sie brac czegokolwiek ? Witaminy ?

Zmieniony przez - trueblue w dniu 2010-02-24 13:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Na poczatku nie.
Dobrze, ze zmadrzales. Dieta to sukces w tym sporcie takze zmykaj do dzialu Odżywianie i staraj sie troche poczytac zanim bedziesz zadawal kolejne pytania

Witaminy jak najbardziej tak.

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2010-02-24 13:09:45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
dieta to podstawa bez dwóch zdań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
postaraj sie ulorzyc diete do swoich potrzeb, beda jakies braki mozesz do niej zakupic uzupelniacze bialko/gainer
witaminy jesli chcesz moga byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492
No wlasnie kolego mam taki sam problem tylko ja troche mniej waze :)
Ty meta ja omka ...

No fakt poczytaj te tematy podwieszone(czyli te pogrubione) :)

No i przyszykuj sie na szok :P - dieta - .... bedzie ciężko :)
Ale powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Dieta - juz kiedys probowalem. No to ide kombinowac, co dla mnie najlepsze. Zmixuje, pomysle, podrzuce do poprawki. Napewno cos z tego wyjdzie ;]

Co do witamin , co najlepiej brac ? vita-min plus z olimpu ? czy macie inne jakies dobre packi do polecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
vita-min plus jak njbardziej ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO

Następny temat

Cm3 ?

WHEY premium