SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik by Daman27 (Lafay Method)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
Witam, mam 17 lat i od roku się odchudzałem. Nie miałem jako takiej diety, wyeliminowałem tylko śmieciowe żarcie oraz słodkie napoje i inne kaloryczne rzeczy, ogólnie przestrzegałem zasad zdrowego odżywiania. Przed odchudzaniem ważyłem 105 kg teraz ważę 86kg przy wzroście 183cm. Mam jeszcze trochę tłuszczyku ale chcę zacząć ćwiczyć żeby wyglądać jak facet a nie jak bezkształtny ktoś :D. Nie mam możliwości dojeżdżania do siłowni mój sprzęt to 2 hantle o ciężarze 20 kg.
I tu rodzi się moje pytanie od czego zacząć?

Wiek: 17 lat
Waga: 86 kg
Wzrost: 183 cm
Cel do osiągnięcia: Rzeźba?
Staż: Rok odchudzania.
Aktywność fizyczna: Gra w piłkę nożną 2-3 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Redukcja tłuszczu = rzeźba, jesłi pod tłuszczem nie ma mięśni to i nie będzie rzeźby, teraz to chyba masę mięśniową musisz zbudowac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
No właśnie spod tłuszczu wyłoniło się trochę mięśnia ale nie ma go dosyć dużo. Więc proponujesz zwiększyć masę mięśniową to jaki trening polecasz? Ostatnio dużo osób widziałem trenuje metodą Lafaya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tak metoda lafaya jest skuteczna, jesli przyłożysz się do treningów jak i diety, rezultaty będą

ogółem zachęcam do kupna książki, w empiku zazwyczaj są, ew allegro

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-08-08 20:44:06

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
Chciałem właśnie zacząć ćwiczyć tą metodą ale już na początku napotkałem 2 problemy. Po 1 nie mam żadnych krzeseł czy innych mebli żeby poprawnie wykonać ćwiczenie B oraz nie mam drążka by wykonywać ćwiczenia C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To w czym problem? drążek rozporowy, i poręcze wolnostojące, oczywiście jeśli dysponujesz gotówką. Wydasz nie wiele a korzyści będą duże

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
No drążek mam w drodze powinien jutro dojść. Ale te poręcze w jakich cenach są? Nie mogę znaleźć nic na alledrogo :/ aha i gdzie można znaleźć jakieś fotki z przed i po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
wpisz frazę w allegro, "poręcze do pompek" marbo cena 119zł (wolnostojące) chyba że możesz wkręcić w ściane, wyjdzie taniej ale czy możesz w taki sposób to nie wiem / o jakie fotki Ci dokładnie chodzi ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
Kurcze trochę drogie na teraz jedynie bym je kupił na jesień. A jeśli chodzi o fotki to np. rok przed i po ćwiczeniach właśnie tą metodą, chodzi o rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
najlepsze fotki przed i po sa na francuskiej stonie lafaya, u nas malo kto rozpoczynal trening przemyslanie zeby robic fotki przed i w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Daman, spróbuj jakieś krzesła wytrzasnąć wyjdzie znacznie taniej, poszukaj jakichś używanych, o ile masz czas... jeśli nie zostaję inny plan

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu bez sprzetu

Następny temat

A6w,sześciopak i inne.

WHEY premium