SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać w przerwie między kreatyną?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
beta alaniny 4kapsów przed tren nitro4 prze i 4 po w dni nie treningowe nitro nie bierzesz tylko beta alanine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście biorę 3 kapsy beta alaniny z activlabu + jackeda, nie narzekam ani na przyrosty siłowe, ani na zmiany w sylwetce, waga ok 90kg. Więcej nie trzeba, nawet na hemorushu + nitro II tak dobrze mi się nie ćwiczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
Sorry, że tak dopytuję, ale chcę mieć pewność:

Arginina: 2 tabletki przed treningiem, 2 tabletki po treningu, w dni nietreningowe rano 1 tabletka, wieczor 1 tabletka

Alanina: 4 tabl. przed treningiem, w dni nietreningowe też 4 tabl. jednorazowo dziennie

Nitro: 4 tabl. przed tren, 4 po treningu, w dni nietreningowe nie brać

uff mam nadzieję, że wszystko zrozumiałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co Ci alanina w dnt? Argininę imo najlepiej przed snem dać, na pompę nei ma się co nastawiać, natomiast nocą pomoże w regeneracji i pordukcji gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
Ty mnie nie pytaj po co, bo ja w tym momencie pierwszy raz o tym czytam i się uczę. Najlepiej gdybyś mi to rozpisał tak jak ja to zrobiłem wyżej, bo wtedy jest to dla mnie jasne. Rozumiesz - dział junior ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, zatem po pierwsze jakie nitro? 1, 2 czy energizer? po drugie
1. Jakie nitro? Jeśli 1 albo 2 spokojnie można wziąc porcję rano
2. nitro + 4 kaps beta alaniny przed treningiem
2a. opcjonalnie bcaa/eaa po treningu albo w trakcie
3. Arginina 4 kaps przed snem

DNT -> nie wiem jaki nitrobolon jeśli 1 albo 2 porcja rano
arginina 4 kaps przed snem

Mały staż masz nie potrzebujesz alchemii ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
spokojnie po 3-4 tygodniach możesz spowrotem zacząc brać kreatynę. A jaką brałeś monohydrat? jabczan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
Brałem monohydrat, bo wyczytałem, że na pierwszy raz jest lepszy. Nie wiem ile w tym prawdy.

Alchemik pytałeś jakie nitro:
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Nitro_caps-opis2763.html

Do tego:
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Arginine3-opis2306.html
i
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Beta_Alanina-opis25750.html

Zgodnie z tym co mówisz ma to wyglądać tak:
Dni treningowe: 4 tabl. nitro rano, 4 tabl. nitro przed treningiem, 4 tabl. beta alaniny przed treningiem, 4 tabl. argininy na noc? (dawka jest 2x2 w treningowe i 2x1 DNT)

W dni nietreningowe: nitro 4 tabl rano i znowu 4 argininy na noc?

Tu nic się nie zgadza z tym co pisze producent:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
kreatyne najlepiej brać miesiąc i 3-4 tygodni przerwy, dobrze zrobić fazę nasycenia tnz. przez pierwsze 5 dni przyjmowac 20g/dziennie a potem standart 5g przed i 5g po treningu.
Co do argininy to polecam no-xplode, nitrobolona 2, napalm też się wydaje być fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
pott323 nitro caps to arganina i bierz ja tylko w dni treningowe 4kaps przed treningiem i 4kapsy po treningu a beta alanine 4 kaps dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciał bym lepiej wygladac

Następny temat

wolny przyrost/ zastoj ramion

WHEY premium