SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać, żeby nastolatek schudnął?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Witam. trenuję codziennie pływanie ( nie byle co, bo sekcja, mistrzostwa polski itp.) dziennie pływam 1,5 czyli wychodzi jakieś 5 km. Prawie wszystko kraulem, reszta to grzbiet i delfin, czasem żaba. Mam już dietę. Nie wiem tylko co brać. Na treningu piję ISO PLUS, a przed treningiem łykam L-KARTNITYNĘ FORTE PLUS. Myślałem nad jakimś termo, albo czymś co szybko przyspieszy spalanie i kształtowanie sylwetki. Mam nadciśnienie ( nie wiem dokładnie jakie, ale wiem , że mam do niego predyspozycje) i ważę 102kg /180cm. Mam 15 lat. Chodzi o to, żeby środek nie miał efedryny ani niczego co mogło by mi zaszkodzić.Schudłem już 3 kg ;] ale zależy mi na straceniu jakiś yyyy no tak żeby do 75 kg zjechać. Ale boję się o serducho. Żebym sobie grobu nie musiał kopać!

Moje propozycje:
Dextro
TREC THERMO FAT BURNER
LENBUREXIN
OLIMP THERMO SPEED EXTREME


Dajcie swoje rady i propozycje innych spalaczy. Powiedzcie, czy te są zdrowe, bezpieczne i skuteczne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Podsumowanie tygodnia odchudzania i wzięciu jednej piguły thermo speeda. (tylko dzisiaj)
zacząłem 25.03.2009 waga 104,8 i wahała się( raz było 106 albo 107 a raz 104-105. Liczmy 104,8)W pasie miałem 108 cm

02.04.2009 waga 100,7 kg, pas 100cm

Dzisiaj wziąłem przed treningiem jedną pigułę thermo speeda i szału nie było. Spróbuję z 2 albo 3 przed treningiem. Ogólnie jestem zadowolony z efektów i mam nadzieję, że efekty będą w każdym tygodniu coraz większe ;] Straciłem już trochę brzuszka i widać mi już mięśnie na ręku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
witam sam trenowałem pływanie więć jeżeli masz teraz nadwage to twoje odżywianie musi być naprawde fatalne.....(jak pływałem miałem zawsze niedowage).jak dla mnie spalacze są narazie nie potrzebne ale skoro chcesz to ile chcesz na to kasy przeznaczyc:)??

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-03-28 15:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Zawsze byłem grubaskiem, mówili, że aaa wyrośnie. I za przeproszeniem ch*ja wyrosłem. Zawsze pływałem rekreacyjnie. Tak z razy w tygodniu po 45 minut. Potem zacząłem chodzić na 6 rano + 2 razy ze szkołą + 2 razy popołudniu , ale wiadomo to nie to, co trening z zawodowym trenerem co MP wytrenował kilku. Pływam w tej sekcji od grudnia. Czas się polepszył na 100 dowolnym o 4 sekundy z grudnia 2008. Dzisiaj mierzyłem.

Przeznaczyć mogę i nawet 100zł, ale ma być skuteczne, zdrowe, bezpieczne i żeby starczyło na długo a nie na 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
ja osbiuscie teraz stosuje hydroxcut hardcore i dla mnie bomba ale na początek sprubój thermo shape z activity:)PS cleanburexin to najwieksze g**** jakie jadłem

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-03-28 15:19:40

OLIMP THERMO SPEED EXTREME -to ci tylko witaminy wypłucze z organizmu nic więcej:)

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-03-28 15:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
To jednak chcesz schudnąć czy co?? A ten thermo shape jest lepszy od thermo speeda extreme??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
no skończyłem pływanie 4 lata temu:P:Pi troche sie roztyłem:)gdyby nie był lepszy to bym ci go nie polecił:)

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-03-28 15:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
suplementy=strata kasy w Twoim przypadku. lepiej postaw 100zl na Polska w dzisiejszym meczu z irl to wiecej spalisz kalorii przez emocje niz po thermo speed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Siostra ( farmaceutka) i mama też farmaceutka mówią mi, że w moim wieku termogeniki są niebezpieczne. Więc chyba dam sobie spokój z nimi. Coś innego polecicie? Chyba jednak nie wytrzymam i zamówię chociaż 1-2 blistry thermo speeda. Ale czekam na wasze "bezpieczne" produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
nie wiem jak mogą ci uszkodzić zdrowie ale ok:)są bez efydryny wiec nic ci sie nie stanie:)iNightWolf-nie zgodze sie z tobą że to strata kasy ponieważ jeżeli chłopak ma nadwage pomimo tak ciężkiego sportu to trzeba organizm pobudzić troche:)takie jest moje zdanie.

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-03-28 15:35:29

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-03-28 15:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Jednak chyba zamówię ten thermo speed... chociaż z 2 blistry, zobaczę jak ze zdrowiem wtedy będzie, ile schudnę i najwyżej dokupię albo nie będę kupował już tego shitu xD

Ps A na Polskę i tak postawię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
chociaż w sumie masz racje iNightWolf jeżeli kupi thermo speed to będzie strata czasu:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiast posiłku potrenigowego

Następny temat

Cel -> Redukcja ! Proszę o uwagi -> Sogi :)

WHEY premium