Witam. trenuję codziennie pływanie ( nie byle co, bo sekcja, mistrzostwa polski itp.) dziennie pływam 1,5 czyli wychodzi jakieś 5 km. Prawie wszystko kraulem, reszta to grzbiet i delfin, czasem żaba. Mam już dietę. Nie wiem tylko co brać. Na treningu piję ISO PLUS, a przed treningiem łykam L-KARTNITYNĘ FORTE PLUS. Myślałem nad jakimś termo, albo czymś co szybko przyspieszy spalanie i kształtowanie sylwetki. Mam nadciśnienie ( nie wiem dokładnie jakie, ale wiem , że mam do niego predyspozycje) i ważę 102kg /180cm. Mam 15 lat. Chodzi o to, żeby środek nie miał efedryny ani niczego co mogło by mi zaszkodzić.Schudłem już 3 kg ;] ale zależy mi na straceniu jakiś yyyy no tak żeby do 75 kg zjechać. Ale boję się o serducho. Żebym sobie grobu nie musiał kopać!
Moje propozycje:
Dextro
TREC THERMO FAT BURNER
LENBUREXIN
OLIMP THERMO SPEED EXTREME
Dajcie swoje rady i propozycje innych spalaczy. Powiedzcie, czy te są zdrowe, bezpieczne i skuteczne
Moje propozycje:
Dextro
TREC THERMO FAT BURNER
LENBUREXIN
OLIMP THERMO SPEED EXTREME
Dajcie swoje rady i propozycje innych spalaczy. Powiedzcie, czy te są zdrowe, bezpieczne i skuteczne
Krzysztof Piekarz
niz po thermo speed