SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Wy na to :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
Poziom Twojej wypowiedzi marmur zwalil mnie z nog. Powiedz co Ty wiesz o dopingu? jakie doswiadczenie masz w tym temacie? To wez "wiadro koksu" i zrob taka przemiane bez zap******u na treningach i bez diety. Uwierz, ze wiem co mowie a jak nie wierzysz to przekonaj sie sam ;)

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Sahtar, proste pytanie. mamy 2 zawodników, obaj pracują na nocki. Obaj trzymają dietę: wołowina, ryż, bataty, zapijają białkiem i kreatyną z Olimpu, śpią 8 godz, nie piją nic mocniejszego od mleka, ćwiczą planem od Thibedau 5 razy w tygodniu, kręcą aero. Jeden jedzie na kreatynie, drugi bierze mix... nie wiem, test+tren+wino. Który będzie miał lepsze efekty?;) Przy ciężkim trybie życia, np pracy fizycznej, teść po prostu ratuje przed spadkami, czego nie da żadna kreatyna, gwarantuje wysoki poziom treningu i progres w nim, nie mów że nie. Tego na BCAA nie osiągniesz. Więc dieta dietą, trening treningiem, zawodnik ćwiczący ze wspomaganiem będzie miał zawsze przewagę od zawodnika bez wspomagania, choćby jakością mięśni - mówimy o sytuacji, gdy obaj mają taki sa rygor treningowy.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Niezle
Jakies testy antydopingowe na debiutach funkcjonuja?
Jyz jeden odjechal krotko po...

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
Gats 2
Sahtar, proste pytanie. mamy 2 zawodników, obaj pracują na nocki. Obaj trzymają dietę: wołowina, ryż, bataty, zapijają białkiem i kreatyną z Olimpu, śpią 8 godz, nie piją nic mocniejszego od mleka, ćwiczą planem od Thibedau 5 razy w tygodniu, kręcą aero. Jeden jedzie na kreatynie, drugi bierze mix... nie wiem, test+tren+wino. Który będzie miał lepsze efekty?;) Przy ciężkim trybie życia, np pracy fizycznej, teść po prostu ratuje przed spadkami, czego nie da żadna kreatyna, gwarantuje wysoki poziom treningu i progres w nim, nie mów że nie. Tego na BCAA nie osiągniesz. Więc dieta dietą, trening treningiem, zawodnik ćwiczący ze wspomaganiem będzie miał zawsze przewagę od zawodnika bez wspomagania, choćby jakością mięśni - mówimy o sytuacji, gdy obaj mają taki sa rygor treningowy.


oczywiscie przy takiej samej diecie treningu itp przewagę ma ten co leci na dopingu, chyba że ten naturalny ma wyśmienitą genetykę
Ale zadaj sobie pytanie, który z liczących się zawodników startujących nie jest na dopingu? Odpowiedź prosta więc nie wiem co tu jest do rozkminiania

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
smolin
Niezle
Jakies testy antydopingowe na debiutach funkcjonuja?
Jyz jeden odjechal krotko po...

Jak będziesz fikał to Ci j**ną kontrole w polskim związku

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Co do tego zawodnika to Smolin pewnie chodziło Ci o : https://www.sfd.pl/R.I.P_Emil_Skierkowski-t991481.html
Marmur z jakiej gałęzi się urwałeś...
Gats celne porównanie, zobaczymy jak wyjdzie na konkursie ale przemiana godna pozazdroszczenia.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Na sterydach też bym potrafił!
Oczywiście pogratulować samo zaparcia i wytrwałości, ale bądźmy szczerzy, kto ma hajs i ma czas może zrobić sobie sylwetkę bardzo dobrą bez saa które bufują Cię podwójnie;)
pozdro!

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Sterydy to nie wszystko ... smieszne . Kazdy trening osoby , ktora bierze sie za to powaznie jest ciezki , tak czy siak . Na sterydach masz o wiele szybsze efekty , mniej trzeba sie natrudzic by osiagnac cel i zaden pan Karmowski tego nie zmieni głupimi argumentami .



Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2014-03-19 19:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
sahtar_089
Poziom Twojej wypowiedzi marmur zwalil mnie z nog. Powiedz co Ty wiesz o dopingu? jakie doswiadczenie masz w tym temacie? To wez "wiadro koksu" i zrob taka przemiane bez zap******u na treningach i bez diety. Uwierz, ze wiem co mowie a jak nie wierzysz to przekonaj sie sam ;)


jak widze 24 lata nie gwarantuja jednak, ze mozna przeczytac tekst ze zrozumieniem. Czekaj moze sprobuje ci wytlumaczyc jak dziecku DUZYMI LITERAMI - łatwiej komus isc do przodu jak nie widzi efektów przez miesiac, czy kur... komus ze wspomaganiem który efekty widzi co trening co? Nie wiem, wez kogos popros to ci wytłumaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
Nie mam nic do ludzi sięgających po sterydy - ich życie, ich wybór. Ale niezależnie od tego, kto jak wygląda mam większy szacunek do ludzi jadących na sucho z powodów o których pisze marmur. Jeśli ktoś, kto ćwiczy na sucho, dochodzi do granic swoich możliwości, czuje, że w zasadzie to wszystko co może osiągnąć na odżywkach, diecie i ciężkim treningu a jednak nie sięga z sterydy z powodu swoich zasad (choć wie, że z nimi poszedł by do przodu), to moim zdaniem zasługuje na najwyższy szacunek bo taki człowiek potrafi zapanować nad sobą i swoimi pragnieniami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sie dzieje z Olafem Lubaszenko??

Następny temat

plan treningowy - opinie

WHEY premium