SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Dalej ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Witam mam 16 lat 172cm wzrostu. 6 miesięcy temu ważyłem bardzo dużo 122kg więc postanowiłem wziąść się za siebie więc zapisałem sie na siłownie i wziełem sie za dietę od tamtej pory do teraz schudłem 22kg i waże 100kg . Prosiłbym O Poradę Czy Teraz Sie Rzezbić czy Zrzucić do 80 kg nie wiem co zrobić . Cały czas miałem trening na rzezbe tzn : 3 ćwiczenia 4 serie po 15 powtórzeń . I Jeśli mam już zostać przy tej wadze .. to co polecacie brać na rzezbienie .. planowałem zakupić kreatyne ale postanowiłem popytać znawców . Teraz Biorę Thermo Speed i jakieś suple na stawy . Z Góry Dziękuje Za Pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Witam chciałem odświeżyć temat waże już 95k przy wzroście 175cm . Cały czas jestem na diecie białkowej niskiej w węglowodany . Nie miałem siły dać z siebie dużo na treningach więc kupiłem NITROBOLON w kapsułkach . Biore to cały czas i rzeczywiście mi pomaga mam więcej siły, energi co za tym idzie bardziej moge sie wypocić i wyżyć . Tylko że pewna osoba mi powiedziała że jak zaczołem od tego suplementu to zrobiłem bardzo zle i że moge nie nadrobić budowy mięśni itp. Cięzko u mnie z kasą a kupiłem tego 150 tabletek . Brać to do końca czy nie ? czy też miał racje ten chłopak czy nie ? czekam na odpowiedzi z góry dziękuje . aa i do tego 2 razy dziennie biore po 1 tabletce thermo speed : ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dalej redukowac bo 100 kg przy tym wzroście i wieku to jest dalej znaczna otyłość
22 kg w dodatku w takim czasie bardzo dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Dziękuje Czekam Na Dalsze Opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 812
Moim zdaniem powinieneś jechać na ujemnym bilansie kalorycznym aż dojedziesz do 80-90kg, potem masować i rzeźbić. Teraz to głównie aeroby rób, jakiś FBW albo cross, pozdro i trzymam kciuki.

SOGUN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Jestem Świerzy W Takich nazwach jak by można było troche jaśniej FBW Cross ? :D nie wiem o co chodzi Dziękuje Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jeśli dalej idzie redukcja to nie interesuj sie tym tylko rob dalej swoje, chyba ze dopada/dopadła stagnacja i trzeba wproawdzić korekty w diecie czy treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Stagnacja Chyba Nie Ciągle Zauważam Przyrost masy mięśniowej więc chyba wszystko ok . Więc Zrzucić do 90 ? i wtedy dopiero jakieś suple ? czy jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 812
FBW - Full Body Workout, na forum masz tego pełno
CROSS FIT BOX


Zmieniony przez - Ariesovsky w dniu 2012-06-17 18:34:43

SOGUN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Dziękuje Czekam na dalsze odpowiedzi i porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Aaa i to dobrze że podczas redukcji jem dużo białka ? tzn chce schudnąć ale nei chce żeby mi mięśnie spadły :D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dużo tzn ile na kg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy sylwetka się zmieni ?

Następny temat

dieta do oceny ...

WHEY premium