SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś dla mnie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Cześć, chciałem wrócić na sztuki walki (wcześniej mi zdrowie zabraniało). Mam 15 lat, mierze 181-182cm wzrostu i ważę 90kg. Uczęszczałem kiedyś na karate kyokushinkai, było spoko ale teraz to sama dzieciarnia. Co byście mi polecili? Mam już rękawice. Odpada boks, lubię używać nóg. Nie interesują mnie zbytnio wywroty i walka w parterze, preferuje stójke. Gdzie mi polecacie iść? Gdzie jest dużo BRUTALNEJ STÓJKI? (Nie chcę się klepać z dziećmi).
Z góry dzięki ;]
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Dzięki :).
Treningi budokai rozpoczynają się 4 września. :)

Zmieniony przez - Haker066 w dniu 2012-08-30 11:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3295
*Taekwondo itf - tu masz walkę zbliżoną do kickboxerskiej, ale są też elementy akrobatycznych kopnięć, doboki, pasy, etc.
*kickboxing - klasyczny, z tego co pamiętam, to po prostu stójka bez klinczu [kolan, łokci]
*K1 / Muay Thai - chyba najbardziej brutalna, kontaktowa i ostatnimi czasy modna forma stójki - jednak z klinczem, łokciami, kolanami
Sprawdź, co masz dostępne w swojej okolicy : )

Jeśli w opisach posrałem coś, albo uraziłem kogoś reprezentującego jedną z wyżej wymienionych sztuk, przepraszam.

Zmieniony przez - Artysta w dniu 2012-08-25 15:44:26

www.fb.com/pawarts
Sztuka Ruchu - treningi, seminaria, pokazy, eventy sportowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Dzięki, ale nie mam w okolicy takich klubów ;/. Jak na razie, wyszukałem tylko Karate Budokai, Karate Kyokushinkai, MMA, BJJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Może byś napisał w jakim mieście mieszkasz, skoro prosisz o to by ci doradzić sw?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3295
możesz się pytać w sekcji MMA czy pozwolą Ci tylko na stójkę chodzić, albo iść do Budokai. To czy są tam dzieci albo grupa mieszana to nie kwestia tego jaki to styl, tylko tego ilu jest pasjonatów w Twoim mieście - gdziekolwiek mieszkasz.

www.fb.com/pawarts
Sztuka Ruchu - treningi, seminaria, pokazy, eventy sportowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Mieszkam w województwie opolskim, a dokładniej w Zdzieszowicach (mogę dojeżdżać te 25km ale nie więcej), Opole odpada, gdyż jest za daleko. Krapkowice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, preferuje coś z tych miejscowości.
A i chciałbym się zapytać, czy w moim wieku mógłbym już jeździć na zawody ale z walki? Nie chce żadnych pokazów ani walk reżyserowanych...

Zmieniony przez - Haker066 w dniu 2012-08-25 16:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
w Strzelcach Opolskich masz sekcję Taekwondo Olimpijskiego.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Dzięki, ale nie wiem czy tkd mnie będzie kręcić, nie chce zbędnych kopnięć, chce bić się w stójce najczęściej, a tkd to zazwyczaj kopnięcia które mi się na ulice nie przydadzą. (przynajmniej ja tak myśle).
@Dobra, TKD nie wchodzi w gre, w mojej miejscowości też jest i są same dzieci. TKD odpuszczamy. Może muay thai albo coś się znajdzie? Co bardziej polecacie budokai czy mma? nie chce składać zaś żadnych przysiąg na karate...

Zmieniony przez - Haker066 w dniu 2012-08-25 23:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
dużo brutalnej stójki chyba tylko karate cunami do ciebie pasuje .
W mma masz stójkę i parter proste , budokai to takie ulepszone kk z boksem i parterem . Pierwszy trening jest za darmo więc idź na trening i sam zobacz gdzie ci się najbardziej podoba .

Artysta z forum fc ? Elo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Źle to określiłem troszke, ale wiesz o co mi chodzi, że nie chce klepać sie z dziećmi... Która dyscyplina jest bardziej nastawiona pode mnie a która taka pod zawody? Chciałym uderzenia na twarz bo tego moge sie spodziewać na ulicy... A nie jakieś punktowe w żeberka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
"Źle to określiłem troszke, ale wiesz o co mi chodzi, że nie chce klepać sie z dziećmi"

Powiedział piętnastolatek ;]

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFR - opinie, wrażenia

Następny temat

Nunchaku - info

WHEY premium