SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Club Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chcem byc zlosliwy albo moze chcem ,bo lubiem ahahah

ale mam pytanie; dlczego wiekszosc tych co wyciskaja powyzej 100kg ,nie umie muscle up
a ci co umieja muscle up ,to ich 100kg gniecie na ławce

a tak na powaznie ,to 1 raz od 2 miesiecy poszedlem na swoj drazek ogrodkowy ,ale na muscle nie mam szans,ale za to wymyki dam rade hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
mnie nie gniecie a zrobie kilka muscle up xD .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marylinnn
mnie nie gniecie a zrobie kilka muscle up xD .
taaa juz ci uwierze he he ,chyba jak se na talerzu sprayem napiszesz 100kg he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ej no wez sie nie śmiej ze mnie ;( jak bd w nowym konkursie wielokrotne wyciskanie 100 kg to ci pokaże ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
chunga-nabijasz sie z świetnych zawodników......
-teraz pozostało Tobie wziąć udział w konkursie-by nie wyszło,że tylko gadać potrafisz....:)

(sam sie w ta pułapke wpakowałeś-zgodnie z Twoimi głoszonymi zasadami..:) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jak jeszcze mało Mu robię, to dorzucę trochę, bo 22 to taki nie okrągły wynik......

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
chunga-nabijasz sie z świetnych zawodników......
-teraz pozostało Tobie wziąć udział w konkursie-by nie wyszło,że tylko gadać potrafisz....:)

(sam sie w ta pułapke wpakowałeś-zgodnie z Twoimi głoszonymi zasadami..:) )
no paru gosci z tego forum juz moje filmiki widzialo i nie mam zamiaru sie tlumaczyc ,przyjdzie czas i ochota to cos nagram ,ale nie na skininienie palcem to moje 2 beagle batoniki wp*****laja jak im je dam i pozwole ,a moj wielki Bullmastiff,nigdy moich polecen nie wykonuje ,zawsze robi to co chce i kiedy chce..... a wiesz jak sie wabił chunga he he ,a po drugie caly czas czekam na przyklad moderow tego forum( tylkoknife juz pokazal powera) ,bo oprocz teoretyzowania ,albo flexowych emotionkow ,bo juz nawet nie gada prawie wcale ,chyba mu mowe odebrało hihi...to zadnych waszych popisow ,a nawet fotek nie widzialem-ja jak na razie to przynajmniej jakies fotki powrzucałem ,a teraz czekam na flexa i mastiego

tylko prosze Cie Masti zebys znowu nie pisal ,ze bola Cię łokietki ,bo kazdego cos boli i nie biadoli w koło o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
ale takiego drugiego kozaka -krzykacza jak Ty w tym dziele niema
więc dawaj filmik
ja jestem leszcz więc siedzę cicho ,nie mam się czym chwalić
ale za to Ty zapewne nasz zaskoczysz ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty. Essa Ibrahim Hassan zadanie II

Następny temat

wznowiłem ćwiczenia na drążku

WHEY premium