SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Club Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
W koncu komu jak komu ale prezesowi sie należy...:)
A boguś to potencjalny prezes-myslę że niedługo bedzie ostra walka o to stanowisko...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
masti
W koncu komu jak komu ale prezesowi sie należy...:)
A boguś to potencjalny prezes-myslę że niedługo bedzie ostra walka o to stanowisko...:)


Dzięki Masti.
Ja życzę wszystkim w Maju podobnych wyróżnień.
Życzę żeby Boguś w Maju w końcu zrobił Muscle upa , bo jak już jednego zrobi to później będzie już szło.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
W Pabianicach(wczoraj) na pucharze PP w podciaganiu na drażku nie byłeś?
Nie znasz wyników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Nie byłem , bo miałem sprawy rodzinne, a bardzo żałuję.
Wygrał Mateusz Grabowy z wynikiem 30-31 powtórzeń.
Słyszałem to w radio RMFFM . Później się dowiedziałem od chłopaków że byly i są zaostrzone regulaminy, a więc - praktycznie podciąganie siłowe z zaznaczeniem na dole - to tak jak by było podciąganie z jedną sekundą na dole. Wszystko bez podbijania kolan. Bardzo ciekawa rywalizacja bez oszukania.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Widziałem film z takim podciaganiem-tak w Rosji to robia.
Najgorsze jest to ,że wiele zawodów jest robionych wg róznych zasad i wyniki są absolutnie nieporównywalne....Do tego reuły swoja droga a sędziowanie też róznorodne...

Dlatego myslę o zawodach w muscle up-zasada byłaby tylko jedna-zrobic to ze zwisu swobodnego do pełnego wyciśniecia na górze.Reszta nieistotna,bo trudna do sedziowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
masti
Widziałem film z takim podciaganiem-tak w Rosji to robia.
Najgorsze jest to ,że wiele zawodów jest robionych wg róznych zasad i wyniki są absolutnie nieporównywalne....Do tego reuły swoja droga a sędziowanie też róznorodne...

Dlatego myslę o zawodach w muscle up-zasada byłaby tylko jedna-zrobic to ze zwisu swobodnego do pełnego wyciśniecia na górze.Reszta nieistotna,bo trudna do sedziowania.

Muscle upy robić z pełnego zwisu jest najtrudniej i myślę że by niewielu zrobiło. Jak chcesz to ja mogę takie spróbować zrobić i wrzucić tutaj do klubu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Nie chciałem się narzucac....:)
Pewnie-spróbój i wrzuc...zobaczymy jak to pójdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2350
Dziękuję za wyróżnienie, chciałbym w końcu wykonać to ćwiczenie, ale robię przymiarki i nic. Parę dni odpuściłem podciąganie na rzecz swobodnych ćwiczeń na działce, i okazało się że nie jestem w stanie wykonać testu na ilość podciągnięć jaki robiłem na koniec miesiąca, wykonałem więc 5 serii po 10, a już 6 maja pobiłem swój rekord; 10, 10, 10, 10, 14. nie jest źle, a tak na marginesie przerobiłem nieco swój działkowy drążek.

starzejemy się tylko z własnej woli, ale nie musimy tego robić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Tak patrze na twoje ostatnie próby...spróbuj to zrobić trochę inaczej i na pewno się uda...

-startuj do wejscia silowego z rozbujanej pozycji-film na poczatku tematu 49 sekunda-tak jest wieksza siła i ten ruch troche pomaga
-włacz bardzo energicznie prace nógprzy poczatku podciagania uginasz nogi,przy fazie przejscia z podciagania do wyciskania(nazwijmy to punktem 0)energicznie prostujesz nogi 1:22'' na filmie
-patrząc z boku na robiacego muscle up widzimy wyraznie ,ze cały ruch przebiega po linii litery S.
Dolny łuk S to faza podciągania,punkt miedzy łukami na literze S to punkt )-zmiana podciagania na wyciskanie),górny łuk S to faza wyciskania
-przejscie punktu zero:wykorzystuje się tu energie ruchu z rozbujania i podciagania.Punkt ) pokonujemy na ugiętych ramionach wykorzystujac siłe odśrodkową przyciągania.Mijając linia suktów drążek ,przechodzimy do wyciskania nając ju z wyprostowane nogi oraz zgiety tułuw pod kątem prostym do nóg.I zaczyna się już łatwiejsza faza wyciskania(jest to troche trudnij niż na poręczach)


Zrobisz taka technika muscle up w 10 minut...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Wydaję mi się że dał bym radę to zrobić, może nagram filmik z pierwszej próby w życiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty. Essa Ibrahim Hassan zadanie II

Następny temat

wznowiłem ćwiczenia na drążku

WHEY premium