SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Club Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Witamy,witamy-aktualnym Prezesem Club Muscle UP jest konik506!!!!
Obejmuje prezesurę od dnia 2012-03-22

Możesz umieścić oficjalny napis w profilu,czy przy nicku-

I Prezes Club Muscle Up


Wielkie brawa....ale cos mnie się wydaje,ze nie rozwinąłeś pełnej mocy.....

podaj jeszcze aktualną wagę z dnia dzisiejszego.....dla celów statystyczno-historycznych.

Acha dla przypomnienia-by zostać Prezesem wystarzy aktualnie wykonać 4 wejscia siłowe...
Tu nie ma demokracji-licza się tylko wyniki...:)


Zmieniony przez - masti w dniu 2012-03-22 21:57:23

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-03-22 21:59:10

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-03-22 22:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2350
Prezes zrobił 3 wejścia z taką łatwością, że nikt go pewnie nie pokona. Widać, że mógłby zrobić znacznie więcej. Ciekawi mnie ile lat trzeba trenować same muscle up, żeby dojść do tego poziomu, i czy pierwsze udane próby miał w wieku młodzieńczym czy też niedawno.
Ja od kwietnia zacznę trenować muscle up, mam już odpowiedni plan.

starzejemy się tylko z własnej woli, ale nie musimy tego robić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7875
Witam prezesa ale prezes to lekko robi 15wejsć coś mi sie zdaje że gdzies widziałem hehe ,gratulacje podoba misie taka zwinnosć i do tego przy tej wadze też tyle ważę więc mam szanse do czterech dobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
najgorzej zrobic pierwszy raz, potem juz idzie....:)
Prezes pewnie nie chciał zniechecac kolejnych kandydatów.....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale prezes podpuchę wy.....ł ....3 muscle ups he he???
prezes dlugo bedzie prezesowal ,bo robi około 20paru,a moze i wiecej juz nie pamietam dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
spoko,spoko,niedługo wejda młode wilki.......:)
Głodni sukcesów i...prezesury....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja mam 86 kg i na razie jak widać zrobiłem z początkiem wiosny 3 MU. Być może się polepszy, bo w tym roku na razie mój pierwszy film z rekordem MU. Będę trenował dalej,żeby zrobić 5 MU, ale nie wiem czy to mi się uda, bo nie ma nikogo chętnego zeby podbił stawkę i dlatego nie mam dalszej motywacji.
A więc morał z tego taki, na razie proszę sie do mnie zwracać PANIE PREZESIE.

A teraz koniec żartow - Chłopy trenujcie, bo warto być PREZESEM...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dlatego piszę że zaczynam, bo to jest nowy klub Muscle upów , dlatego trzeba pokazywać terażniejsze filmy z rekordami, a nie jakieś stare .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
bulek7
Witam prezesa ale prezes to lekko robi 15wejsć coś mi sie zdaje że gdzies widziałem hehe ,gratulacje podoba misie taka zwinnosć i do tego przy tej wadze też tyle ważę więc mam szanse do czterech dobić.


Dawaj i nie poddawaj się, a na pewno w miarę jedzenia apetyt Ci sam wzrośnie. Motywację masz, to cztery Mu pójdzie .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
DZlK
fake....









Serio to mnie też wzięło na to ćwiczenie tyle, że mój drążek jest zbyt blisko sufitu, muszę wystawić 2-gi w ogrodzie. Jako g.ówniarz byłem dobry we wszelkich ewolucjach na drążku bo myślałem, że od tego urosnę - zacząłem od zwykłego zwisania a potem z nudów zacząłem kombinować - doszedłem do 36 podciągnięć w jednej serii nachwytem za kark Teraz ledwo 12 do klaty i oczywiście żadnych "ewolucji" :(



Zmieniony przez - DZlK w dniu 2012-03-22 21:16:02

Dzik - nic Ci nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaczął na działce po trochę na nowo, a zawsze będziesz miał lepszą formę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty. Essa Ibrahim Hassan zadanie II

Następny temat

wznowiłem ćwiczenia na drążku

WHEY premium