SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen redukcja a FAQ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Dziś poszła pierwsza pigóła , nie czaję tylko czemu piszą aby nie brać po godz 17- tej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Bo może być nieciekawie w nocy

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
Osobiscie bralem nawet o godz 21 i 22.00 silka i szlo usnac no ale to tez juz wydupany po pracy bylem. Niekiedy tylko skurcze nie daly spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
clen was pobudza ? podobno oprócz podniesionej termogenezy itp. ma jakis bezpośredni wpływ na tkanke tłuszczową białą czy tam żółtą

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-08-24 08:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
podbudza, ale z czasem tolerancja rosnie i da sie spac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Dziś rano kolejna piguła a później jest w planie druga i już mnie telepie konkretnie ;) aż się boję pomyśleć co będzie po 4 heh tak że clen z balkana działa na pewno i to mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Panowie dziś po dwóch tabsach mam 37,4 stopnia - pozostać przy tej dawce (jakoś mało) czy jutro jeść 3 ew 2,5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Jeżeli nie ma innych sajdów, możesz zwiększyć do 2,5, a potem do 3ch jeżeli dalej będzie luźno. Nie wiem jak długo już bierzesz, ale clen się długo kumuluje ze względu na swój długi okres półtrwania, także możliwe, że u Ciebie się nawet jeszcze nie skumulował. Obserwuj organizm - jeżeli będziesz się źle czuł to odejmij te pół tabsa i spróbuj je dodać za jakiś czas, bo tolerka szybko wzrośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Biorę od 3 dni, dziś 2,5 tabletki ale już mi łapy chodzą, temp 37,4 wczoraj miałem i skurcze tez się juz saczynają, mi to tam nie zawadza w codziennym zyciu ale nie wiem po czym mam w takim razie stwierdzić że już nie powinienem zwiekszać dawki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepiej wziąść na pierwszy cykl

Następny temat

Opuchlizna po Propagen 100

WHEY premium