SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki techniczne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Methos - pozostaw superserie na pozniej. Sprawdz najpierw czy twoja dieta jest wystarczajaca do wzrostow na treningu dostosowanym dla ciebie.

Pozdrawiam,
Mawashi

Bulterier wymięka kondycyjnie przy pitbullu, a ja jestem jak pitbull i lecę z frajerami do końca bo nie wiem co to litość.

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 628
hmm

Zeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce ;)

Zeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2701
mam pytanie dodtyczace bicepsów amianowicie:
Czy bicepsy czwiczyc aż niebedzie siły(w moim przypadku 12 seri-34cm)czy zaprzestać czwiczenie przy ok 9 seriach jak mięśnie sa napompowane i czuje ze mam jeszcze siłe-czwicze na bic raz w tygodniu na mase.

STERYDALL
"Mięśni nigdy za dużo"
Specnaz"Quatro"

STERYDALL
"Mięśni nigdy za dużo"
Specnaz"Quatro"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
9 serii na tak mala grupe miesniowa jaka jest biceps wystarczy, a w twoim przypadku zastanawial bym sie czy i tyle to nie jest za duzo.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1666
w zupełności sie zgadazm 12 toż to samobujstwo, oczywiście wszustko zależy od stażu treningowego i twojch mozliwości ale jak na biceps to nawet 6 serji! zresztą obczaj sobie rozpiski w cyklach cyklicznych jest tam np.2 ciwiczenia po 4 serjie i tylko raz w tygodniu https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=17&topic_id=105065  powodzenia:) i niech rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2701
małe pytanko:czwicze klete -górne część,i jak myslicie lepiej ćwiczyc wyciskanie na skosie a póżniej rozpietki na skosie czy może najpierw wycisknanie na skosie a pózniej rozpietnietki lężąć bez skosu??

STERYDALL
"Mięśni nigdy za dużo"
Specnaz"Quatro"

STERYDALL
"Mięśni nigdy za dużo"
Specnaz"Quatro"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Najpierw wyciskania, pozniej rozpietki. Jezeli priorytretem jest gora klatki to :
Wyciskanie sztangi na skosie
Wyciskanie sztangielek na plaskiej
Rozpietki skos
Przenoszenie za glowe.


Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Jak poprawnie wykonywać martwy ciąg ? Czy obie ręce nachwytem, czy na przemian podchwyt-nachwyt, co z nogami proste-zgiętę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zielin - chwyt mieszany jezeli jest dla Ciebie wygodniejszy to zazwyczaj stosuje sie silniejsza reka podchwytem, slabsza nachwytem. Jezeli nie czujesz tego chwytu to nachwyt, podchwyt odradzam ze wzgledu na naprezenia w bicepsach.

Co wykonania cwiczenia zerknij do atlasu cwiczen. Sa dwa warianty, na prostych i ze zginaniem nog.


Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 909
Mawashi Bardzo ładnie opsiałes tutaj poszczegołne grupy masz Soga !!!!

Cybik maly siusiok :PP ale zjdecie prawdziwe :P 16 latek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mój biceps

Następny temat

trening czyni mistrza !!!!!!

WHEY premium