SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie techniczne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Mam pytanko odnoście prostowanie przedramion na wyciągu górnym (triceps) czy lepiej jest to ćwiczenie wykonywać na gryfie prostym czy lepeij założyś kawałek line z dwoma węzłami. W ktorej alternatywie ćwiczenia staw łokciowy i nadgarstkowy jest mniej przeciążony Pozdrawiam dzieki!!!

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Hmmm nie wiem jak można wykonywać cwiczenie na wyciągu gryfem ??

Sformułuj dokładnie w czym problem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Stosuje się obydwa rozwiązania i w obydwu mięśnie pracują nieco inaczej, możena np. stosować je zamiennie w kolejnych cyklach treningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
oby dwa rozwiązania są dobre.

Stosuj zamiennie

ciekawie się robi na linkach z węzłami

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
czemu tylko ja nie zrozumiałem pytania hihih

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mi osobiscie linki nie odpowiadają ale od biedy sie robi

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
yakuza-no a za co chwytasz jak robisz tricepsa nachwytem ? za gryfik mały ? albo tam nic nie ma ?
Są też takie trójkąty ale gryfiki też.

pozdrawiam

Cześć/

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-04-19 15:17:27

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
W kwestii sprecyzowania "gryf" chodziło o krótki gryf długosci ok 50cm stosowany przy prostowaniu ramion na wyciągu stojąc.Odnośnie liny z węzłami miałem dosłownie takie rozwiązanie na myśli na siłownii na którą uczęszczam można zamiennie stosować albo krótki "gryf" ewentualnie kawałek grubej liny z dwoma węzłami na końcach (nie wiem czy ma to jakąś fachową nazwę).

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
ja cwicze na "gryfie" ktory jest lamamny pod katem okolo 45 stopni pewnie wiecej ale na oko nie wiem ile
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efektowna rzeźba .....polecam!

Następny temat

trening klatki niemieckich ciezarowców z procentami

WHEY premium