SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki techniczne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dziekuje za uznanie Co do miesni naramiennych to u mnie nie nastepuje szybkie zalamanie ruchu. Ta zlozona partia miesniowa wymaga szczegolnie przemyslanego doboru cwiczen, ilosci serii i powtorzen, oraz wielkosci ciezaru.
trzeba przesledzic swoje odczucia i odnosnie nich ulozyc glowny plan. Jezeli stosuje sie cyklicznosc, wtedy mozna dobrze ocenic przy ktorym cyklu odnotowalismy najwiekszy postep.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
A może doczekamy sie jakiegoś ciekawego arta o tricepsie?

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Było:

[https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=75247] 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
ano jest
sory nie zauważyłem

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hello.mam proble,.od jakiegoś czasu odczuwam ból w prawym barku. nasilał on się gdy ćwiczyłem barki - wyciskanie zza głowy. teraz nasila sie zawet gdy robie klatke i przy głupich pompkach!!!! a czasami jest nawet tak ze jak myje sobie samochod to nie moge ruszyc prawej rękia ale tak jest rzadko.bardzo proszę o poradę bo załamuje sie powoli bo nie moge dobrze ćwiczyć. chcę dodać ze moj kolega tez mial taki ból ale ćwiczył wmawiając sobie, ze jest silniejszy od bólu i teraz juz go nie boli i nie odczuwa tego. moim zdaniem źle postąpił i dlatego prosze o rade!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie ten dzial i temat.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2586
Mógł bys cos napisac o nogach?

EjaY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mógłbym, ale nie dzisiaj

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Chlopaki (i dziewczyny) - ostatnio duzo czasu poswiecam na pisanie materialow dla Treca, wiec jezeli pozwolicie bede podsylal ciekawsze linki do poszczegolnych ciekawostek - ktorych tutaj jeszcze nie bylo. (min. nogi) Nie bede kopiowal, poprostu podam zrodlo mojego autorstwa (o tyle lepsze ze ze zdjeciami).
Nowe materialy juz w przyszlym tygodniu, wiec tylko odrobina cierpliwosci.

Dziekuje za zrozumienie bo i tak zostawilem w tym poscie (i na forum)kawalek siebie

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2004-12-30 17:19:26

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
czekamy z niecierpliwością
piszesz tak jakbyś miał odchodzić z sfd? to prawda?

BeneK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mój biceps

Następny temat

trening czyni mistrza !!!!!!

WHEY premium