SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudnięcie z brzucha.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
A jeszcze taka sprawa - czy płatki kukurydziane i mleko nie są tuczące? Kilka osób mi mówiło, że mleko tuczy. Jednakże gdy budzę się rano nie jestem w pełni myślący i dopiero jak zjem te płatki mam na coś siłę. Czy zastąpienie tego zwykłą kanapką pełnoziarnistą oraz jakimś warzywem też mi da energie na szkołę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Nie !!! Pij mleko bo rośniesz, potrzebujesz dużo wapnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Człowieku, masz 11 lat więc jedz co chcesz, na robienie sylwetki jeszcze przyjdzie czas

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
Ok , każdy ma po sogu ,dzięki za pomoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
Jeszcze jedno pytanie, mianowicie mniejwięcej w którym wieku zaczyna się nagły wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U jednych w wieku 15 lat, u innych w wieku 17, to zależy od genów

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
Ja ci powiem ze dobrą masz ortografie jak na 11 latka :D
Po 1 po cholere ma jesc jakis ryż twaróg orzechy jak ma 11 lat i nie buduje żadnych miesni tylko rośnie ? po ch** ma sie meczyc.
-Masz 2600 zapotrzebowania jedz 2400 czyli 200 mniej.
-Możesz jesc co chcesz np płatki kukurydziane rano z mlekiem tylko pamietaj żeby np mleko było 0.5 % tłuszczu a płatki dosłodź sobie słodzikiem a nie cukrem bo wtedy maja mniej kalorii [ tym sposobem najesz sie mała iloscią kalorii]
- na wiekszosci produktów masz po 2 stronie tabelek i tam pisze ile maja kalorii za kazdym razem jak cos zjesz licz sobie i zapisuj ile zjadles kalorii w tym 1 posiłku i na koniec dnia dodaj wszystko i staraj sie jesc te 2300/2500 kalorii [ słodycze mają w ch** wiec uważaj co jesz a jak już chcesz je zjesc to jedz ale pamietaj zeby nie przekroczyc nimi tej dawki 2500 kalorii na dzien]
Ja naprzykład mam zeszyst i za kazdym razem jak cos zjem pisze na oko ile tam kalorii wsunolem i jak np koło 17 mam juz 1500 na 2500 to wiadomo ze trzeba sie ograniczyc troszke zeby nie przekroczyc tych 2500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
mleko 0.5% to syf, http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie tutaj może zliczać sobie kalorie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
czemu syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Dobre mleko bogate w skladniki zaczynaja sie od 1,5% w zwyz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najmocniejszy dostępny spalacz?

Następny temat

Młody oszczepnik. Pare pytań.

WHEY premium