SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chiaraa / Redukcja_Dziennik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4516
Cześć Dziewczyny,
Od dłuższego czasu kombinuję na własną rękę - nie wychodzi, w związku z tym potrzebuję pomocy.

Wiek : 28
Waga : 80
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 97
Obwód pod biustem : 86
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 81
Obwód na wysokości pępka : 87
Obwód bioder (3): 110
Obwód uda w najszerszym miejscu: 66
Obwód łydki : 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia, brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3 razy w tygodniu (crossfit, zumba)
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb, jajka, twaróg
Co lubisz jeść na obiad : kurczak, indyk, ryby, kasze, ryż, warzywa
Co jako przekąskę : owoce świeże i suszone, orzechy
Co jako deser : owoce suszone
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie

Preferowane formy aktywności fizycznej: crossfit , zumba, rower, od dłuższego czasu chcę zacząć regularne ćwiczenia siłowe, ale konsekwencji brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie dotyczy

Stosowane wcześniej diety : większość cudownych diet typu ducan mam za sobą, latami trwała u mnie huśtawka tj. chudłam dużo, utrzymywałam to jakiś czas i następnie znowu powrót kg z najwyższą. W najgorszym momencie moja waga wynosiła 94 kg, w najlepszym 63kg. Od roku moja waga wynosi 80kg (nie pamiętam już kiedy moja waga przez tak długi czas pozostała niezmienna)

Wrzucam zdjęcie sylwetki, niestety jest źle, dużo tłuszczu i koszmarny cellulit, przez wahania wagi skóra nie jest w najlepszej formie, mnóstwo rozstępów.

Wrzucam dziennik z 2 ostatnich dni, ustaliłam sobie kaloryczność na poziomie 1900 kcal i rozkład B130/W190/T70, Będę wdzięczna za info zwrotne co o tym myślicie.

Do tej pory trening wyglądał następująco:
1-2 razy w tygodniu crossfit
1-2 razy w tygodniu zumba

Wczoraj zrobiłam pierwszy trening na siłowni + 1 godz. zumby jako aeroby.




















Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-10 21:19:23

Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-10 21:38:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Oj, dałaś czadu z tymi kaloriami :D

Napisz mi coś więcej o swoim crossficie? Co dokładnie robisz, że zajmuje Ci to godzine? Ja po 12 minutach wysiadam! :D

Zmieniony przez - disarrays w dniu 2014-07-02 22:55:04

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Hej,
Dobrze, że dałaś ankietę i zdjęcia Na moje nowicjuszowskie oko z dietą nie jest źle, możesz dodać jeszcze strączki, to super źródło białka, i może więcej ryb.
Poczekaj, aż odezwie się któraś z Moderatorek odnośnie rozkładu.
PS. Wybacz za spam, ale masz identyczny nick jak postać z mojej pierwszej książki Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Witaj. :)
Jak na moje to za dużo nabiału, powinno być maks. 150g/dziennie. Jeśli raz na jakiś czas przekroczysz tę granicę to nic się nie stanie, ale nie codziennie.
Tutaj: https://www.sfd.pl/-t752315.html  znajdziesz informacje o źródłach białka innych niż nabiał i dowiesz się jakie produkty najlepiej wybierać.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ustal ty sobei michę na 1700kcal 120g białka /170g ww i reszta tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4516
Dziękuję bardzo dziewczyny za odzew:)

Eiszeit dzięki za wskazówki, przyznam, że z białkiem mam problem, do tej pory jadłam tylko nabiał i kurczaka, muszę pomyśleć nad urozmaiceniem menu

lubiekaszke no właśnie ten nabiał...w mojej misce jest go tak dużo, bo bardzo lubię wszelkiego rodzaju sery, serki, jogurty, ale już widzę, że koniec z tym;)

obliques Dziękuję, że do mnie zajrzałaś, tak się spodziewałam, że z tym 1900 kcal to trochę przeholowałam;)

Wrzucam dzisiejszą miskę i trening. Planowo miałam zrobić trening B z art. Odchudzanie łopatologicznie, ale niestety zapomniałam rozpiski i robiłam z pamięci, trochę pomieszałam, ale ostatecznie trening zrobiony:)

W ramach aerobów, po skończonym treningu zaliczyłam 1 godz. zumby. Czy aeroby w takiej formie wg Was są ok? Bardzo nie lubię ćwiczyć na orbitreku czy bieżni, oczywiście jeśli trzeba to będę w stanie to robić, ale jednak wolałabym pozostać przy zumbie.

Pozdrawiam




Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-11 20:49:39




Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-11 20:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aero rób co chcesz, ale treningów siłowych nie odwalaj, bo to co zrobiłaś niestety tym jest,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4516
Faktycznie bardzo chaotycznie ten trening wyglądał:/ trening na siłowni z konkretnym planem to dla mnie nowość , następnym razem już na pewno będę się trzymała planu bez wymówek:) muszę popracować nad wyeliminowaniem złych nawyków z przeszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przeczytaj art o progresji i stosuj ją nei machaj jednym ciężarem , we wszystkich seriach, wymuszaj na swoim ciele ciągły progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4516
Jasne poczytam sobie o progresji, szczerze to byłam święcie przekonana, że powinnam zwiększyć obciążenie dopiero po kilku treningach. Jutro planuję trening siłowy, więc na pewno zastosuje się do Twoich zaleceń.

Dzisiejszy trening to Indoor cycling (1 godz.) i micha 1700kcal. Zredukowałam nabiał do 150g, warzywa to szpinak i pomidory.





Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-12 22:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4516
13.06.2014

Dieta 1700 kcal + trening A




Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-13 22:45:06




Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-13 22:45:49

A. Przysiad ze sztanga na plecach
Czuję lekki niedosyt, wiem, że mogłam większy ciężar spróbować, ale chciałam dokładnie technikę przećwiczyć, kiedyś jak próbowałam z podobnym ciężarem robić przysiady to traciłam równowagę, dzisiaj było już ok.

B1. wyciskanie sztangi skos góra
Dałam z siebie wszystko, druga seria już mocno wymęczona

B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki
1 seria z zapasem siła, 2 ciężko było dokończyć

C1. prostowanie nóg w siedzeniu
1 seria z zapasem sił, 2 ciężko

C2 wznosy z opadu
Bez obciążenia,myślę, że następnym razem mały ciężar mogę dołożyć

D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
65 s, ale ostatnie sekundy to już drżenie całego ciała;)

Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-13 22:53:01

Zmieniony przez - chiaraa w dniu 2014-06-13 22:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Dlaczego robisz po 2 serie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malotka DT

Następny temat

Nie wiem co dalej

WHEY premium