SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałem się zapytac co do wieku i diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2718
Witam

Chciałem się zapytać ponieważ na innym forum sie zapytałem co do diety redukcyjnej i dowiedziałem się, że nie mogę stosować diety redukcyjnej ponieważ jestem za młody mam 15 lat napisano mi, że żadne diety redukcyjnej, ze powinienem zmienić nawyki żywieniowe i dużo się ruszać a trening ogólnorozwojowy
A jezeli sie zapytałem o co chodzi ztymi nawykami to się na mnie wydarli i mi wkoncu nie odpowiedzieli i z ta chicąłem sie zapytac na jakiej zasadzie zmienić te nawyki żywieniowe co to jest trening ogólnorozwojowy ?
Mój przykladowy jadłospis
Rano przed szkoła sniadania kanpaka: clheb zwykły, pomidor, ogórek, jakaś szynka.
Potem obiad: no to zwykle jakieś ziemniaki z mieśem i zypa bądź jakieś spagetti czy tam coś
no i kolacja też jakaś kanapka
Ja wiem, ze to nie zdrowe, że źle się odżywiałem ale nie wiedziałem tego nie byłem świadomy aż pewnego dnia postanowiłem coś z sobą zrobić zaczołem czy tac o dietach redukcyjnych ale jak się później okazało nie mogę jej stosować. Teraz mam prośbę żeby ktoś mi napisał przykładowy jadlospis taki przykład żebym wiedział o co cohdzi z tymi nawykami żywieniowymi, żebym wiedizał na czym to polega.

Zmieniony przez - Barrrtekkk w dniu 2008-08-31 08:51:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
[[https://www.sfd.pl/temat315293]] - 10 wskazówek żywieniowych

na poczatek zastosuj sie do 10 wskazówek zywieniowych a z wiekiem ułozysz sobie diete

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2718
Czytałem to co tam jest ale mi chodzi głównie o to nawyki nie mógłby mi ktoś takie jadlospisu ułożyć żebym zobaczył jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
tam masz wszystko napisane co powinno byc w kazdym posilku wiec nie rozumiem o co ci chodzi

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Ja ci napisze

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jedz poprostu narazie co mama da,staraj sie wmawiac zdrowe nawyki w rodzinie,unikaj szynek zamaist tego miesa,jaja,ryby,zamiast margaryn oliwa,pieczywo tylko razowe,makarony razowe lub durum,kasze gruboziarniste,ryz brazowy duzo warzyw,owoców,ogranicz słodycze,fast-foody,pij wode mineralna zamaias napoi gazowanych
nie opychaj sie na noc,unikaj takze wegli przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2718
Dziekuje za odpowiedzi najbardziej MrRat który mi bardzo pomógł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase, dieta, suple

Następny temat

Dieta redukcyjna do poprawki

WHEY premium