SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce schudnac i przybrac na miesniach !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16 lat

Płeć

mezczyzna

Waga

80kg

Wzrost

165 cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

jezdze rowerem reguralnie spac ide o 22-23.00 wstaje 7-8.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Silownia reguralnie 1 rok Laweczka wielofunkcyjna

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nic sie nie udalo

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Perfekcyjne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Witam.
Waze okolo 80kg przy 165cm mam 16 lat.Chodze na silownie okolo 1 roku.
Chce schudnac ! I chce przybrac na miesnich.Kreatyn chce uzywac firmy Hansa X Sport MONOHYDRAT.
Mysle nad spalaczem + zielona herbata i Areobikiem + silownia.
Jak byscie mogli powiedzcie jaka mam stosowac diete.Na ta chwile stosuje diete niskowęglowodanowa.Czy dobra ? Prosze o ulozenie diety mniej wiecej. Chce schudnac z 15-20kg. Z gory dziekuje !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Kolego nikt Ci diety nie napisze sprobuj sam inni moga Ci tylko ja przekształcic.Musisz duzo czytac i cos napewno ułożysz .Ja tak zrobiłem i ułożyłem.Powodzenia;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
bartek1605
Kolego nikt Ci diety nie napisze sprobuj sam inni moga Ci tylko ja przekształcic.Musisz duzo czytac i cos napewno ułożysz .Ja tak zrobiłem i ułożyłem.Powodzenia;p


Pięć tematów niżej mamy dowód że nie ułożyłeś...

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Yogi799 to lepiej wybierz sie do tych tematów i sprawdż a pózniej oceniaj jak nie sprawdzasz to sie nie odzywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Albo chcesz schudnac, albo budowac miesnie. Kompromisy raczej nie maja wiekszego sensu w tym wypadku.

Spalacz Ci niepotrzebny.

Uloz diete i porzadny trening.

Co do diety-niskoweglowodanowa, bo?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Skerx
Co do diety-niskoweglowodanowa, bo?

... bo tak bylo w pani domu napisane niskie wegle jak najbardziej ok ale nie na samym poczatku, sam popelnilem ten blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
bartek1605
Yogi799 to lepiej wybierz sie do tych tematów i sprawdż a pózniej oceniaj jak nie sprawdzasz to sie nie odzywaj


Przed Tobą jeszcze sporo pracy więc nie denerwuj się tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
bartek1605
Yogi799 to lepiej wybierz sie do tych tematów i sprawdż a pózniej oceniaj jak nie sprawdzasz to sie nie odzywaj


Byłem w twoim temacie i nic ciekawego tam nie widziałem. Tak jak napisał Artur jeszcze długa droga przed tobą i póki co nie doradzaj bo się nie nadajesz na doradce

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
yogi799 ty tez w tym za dobry nie jestes ale powodzenia;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Kolego nikt Ci diety nie napisze sprobuj sam inni moga Ci tylko ja przekształcic.Musisz duzo czytac i cos napewno ułożysz .Ja tak zrobiłem i ułożyłem.Powodzenia;p

yogi powiedz gdzie ja tam doradzalem w odnosnie diety?hhahaha tylko powiedzialem ze ma sam sprobowac inni go najwyzej poprawia czytaj ze zrozumieniem;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga w normie, ale bęben jest.

Następny temat

Dieta na masę Młodzika

WHEY premium