SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce przytyć.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Gainera dla panni smp hiteca bym nie radzil predzej jakiegos bula czyli co ma 50% bialka i 50% ww ,taki bedzie jakby co najlepszy moze byc firmy Nutrend maja dobre i tanie dosc odzywki.


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JustiD- tylko nie przepadnij z jednej skrajności w drugą. Niech większa dieta równomiernie odżywia Twoje ciało- miej więcej energi na sport, taniec itd. Kształtuj swoją sylwetkę. Niech te 6kg uczynią z Ciebie ładniejszą JustiD, a nie tylko trochę cięższą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
jestem juz totalnie spiacy, wiec nawet nie czytam dokladnie odpowiedzi, ale ciekawi mnie (innym pewnie przyda sie ta informacje jezeli chca ci pomoc) to czy chcesz przytyc w tluszcz , czy w mase miesniowa ?

.:Żryj i daj żryć! :.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3740
z odrzywek proponował bym SMP i coś taniego na pobudzenie apetytu MEGABOL Dibencozide Magnum; 200 kaps. napewno pomoże!!!!!

Pozdrawiam!!!!!
jeśli w jakiś sposób ci pomogłem daj mi SOG'a

[][][] [][][]
[][][][][] BOB12 [][][][][]
[][][][][][][]=====================[][][][][][][]
[][][][][] [][][][][]
[][][] [][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
dibenzozide cieszy sie kiepska opinia..

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
ale na apetyt jest podobno dobry

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Moze znalazlby zastosowanie w trenigu masowym, jak jadlo dowozimy furami i po prostu nam "nie wchodzi" :)

ale tu dziewczyna chce sie zaokraglic pare kg, nie znajduje zastosowania dla srodkow wspomagajacych laknienie w tym wypadku.

O dibencozide powtarzam opinie innych uzytkownikow - ja osobiscie nie probowalem - jest raczej kiepska.

pozdro

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast SMP na twoim miejscu wybrałbym Mass gaina Hi teca (bo nie ma po co przepłacać) , pijąc 2 razy dziennie po 50 g raz w środku dnia , a drugi raz pod wieczor .
Dibencozide Magnum mogłby przejść , wprawdzie czytając broszure Megabolu nie zdecydowałabyś sie na to , ale jest to jedynie jeden z czterech koenzymow wit. B12 teoretycznie działająca anabolicznie w praktyce poprawia łaknienie u właśnie takich niejadkow jak ty
Oczywiście nie zapomnij o kompleksowym przyjmowaniu witamin .
Jedz duzo owoców - bogatych we fruktoze
Aha i na koniec , nie myśl ze gainer to Bog wie co . Są to te same ww i białka które spozywasz w pokarmach z tą roznica ze odizolowane od innych subst.(np. tłuszcze)W POSTACI SMACZNEGO NAPOJU MLECZNEGO smaki sobie mozesz wybrac sama , w hi tecu jest truskawka , czekolada , banan , wanillia (polecam wanilię )Pozdro

hmm Jezeli chcesz być moją prawą ręką to masz kupe roboty na dziś jakby co odezwij sie na gg 4246221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
nep-pan kreatyna - zwieksza apetyt - dostepne w aptece
nie wiem jak jest ze skutkami bo nigdy tego nie bralem

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
czesc!pisze bo chcem sie dowiedziec czy twoj wyglad sie zmienil jestem w takiej samej sytuacji jak ty i takze szukam pomocy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cudowna dieta :)

Następny temat

jędrne piersi

WHEY premium