SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cudowna dieta :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
Oczywiscie dieta do oceny ;)
lat 19, 167cm, 57kg, a o to moja dieta na mase:

1: 7:30 - 100gr platkow owsianych gotowanych na wodzie, po czym wlewam je 250ml mleka 0,5%, i jedno jajko cale zeby przegryzac ta ochyde(owsiane) :P - 85 WW, 33 B, 20 T
1-2: 9:00 - 0,5L wody nie gazowanej mineralnej
2: 10:30 - tutaj nie mam duzych mozliwosci, poniewaz jest to posilek w szkole - jedna bulka grahamka (100gr), 70gr twarogu chudego i jogurt pitny bakomy(330gr) - 103WW, 30B, 12T
3: 12:50 - 100gr ryzu lub 150gr ziemniakow + 100gr tunczyka w sosie wlasnych ale odsaczony w 99%.. + 250ml mleka 0,5% - 90 WW, 30 B, 3 T
3-4: 14:00 trening pon-sro-pia na mase, po kazdym treningu mam oczywiscie zakwasy, w czasie treningu wypijam 1,5L wody nie gazowanej mineralnej.
3-4: 15:00 3 wafle ryzowe - 23 WW
4: 15:40 70gr SMP + 300ml mleka 0,5% i cos na zab, np. jajko i banan, nie orientuje sie za bardzo ile ma ten SMP ale chyba razem wyjdzie 75 WW, 35gr B, 12 T
4-5: 18:00 0,5L wody
5: 19:00 100gr ryzu + dwa jajka(cale) lub 100gr tunczyk + 250ml mleka - 90 WW, 33 B, 5 T
6: 22:00 na noc 40gr ovo + 250ml mleka czyli z 40gr bialka

podsumowanie: 466gr WW, 201 B, 50 T i 2,5L wody
czyli: 8 WW, 3.5 B, 0.8 T na kg ciala

swoje przemyslenia: kurde teraz jak na to patrze to nie wiedzialem, ze az tyle tego jem!!! ale chodzi o to ze waga wciaz ta sama dlatego kupilem w piatek gainera SMP 3kg. Kiedy mam go pic? po treningu najlepiej? a w dni nie treningowe tez pic zastepujac posilek?. Teraz jak patrze to widze ze po treningu malo wychodzi ale co mam dodac? ile ryzu? Czy nie mam za malo
tluszczy? slyszalem ze jedna lyzka oliwy do posilku pomaga, ale do ktorego? nie mam tendencji do obrastania w tluszcz, zamiescilbym zdjecie - mam miesien na miesniu(fajna rzezba nawet, zwlaszcza rece) Wody wiecej nie pije poniewaz ona mnie przeczyszcza, tj. wypije 0,5 wody to za godzinke polece do kibla ja oddac. Po silce dwa razy ide sie odlac w odstepie godziny po treningu. Mam jeszcze pytanie dotyczace "dojadania", jak zjem juz pelnowartosciowy posilek to czy moge np. zjesc troche pizzy, hamburgera itp. ?
No wiec dlaczego nie rosne? cwicze od jakis 6 miesiecy a na ta diete przeszedlem juz tak sumiennie od jakis 3 tygodni i nic, tak jak bylo to jest, jedynie na kreatynie przytylem 3kg co mi zostalo na stale.
Prosze o pomoc;)



Zmieniony przez - bushi_84 w dniu 2003-03-31 20:16:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Jezeli wszystko dobrze policzyles to rzeczywiscie duzo jesz.
3 tyg. to nie za dlugo, wydaje mi sie, ze efekty powinny przyjsc. Masz odpowiedni trening? Moze tu popelniasz jakis blad?

Gainer moze zastapic jeden posilek ale lepiej zjesc cos naturalnego. Po treningu wafle ryzowe lub glukoza. Gainer moze byc ok. godzine po treningu.
Po treningu do wieczora rzeczywiscie moglbys dodac jakis jeden posilek, lepiej jesc czesciej, nawet co 1,5-2 godz.
Oliwa z oliwek to zrodlo tluszczy nienasyconych, mozesz dodawac 2-3 lyzki w ciagu dnia np. do salatek lub tez pic jak Ci wchodzi. Dodaj ryby w dni beztreningowe.
Co to znaczy, ze po wodzie Cie goni? Sikasz? To normalne. Duzo pijesz to i czesto sie sika. Staraj sie pic 4-5l na dobe popijajac caly czas (ogranicz tylko przed i po posilkach).
Jak nie masz problemow z tluszczem to fastfoody sa dopuszczalne choc nie przesadzalbym.

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
dzieki za odpowiedz:) sog juz polecial:)
moze dlatego nie tyje poniewaz czesto w sobote sobie pojde na impreze(ew. dyskoteke) przez co np. od godziny 20:00 do 4:00 nic nie jem..(nic nie pije)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
mam jeszcze jedno pytanie, bo ta masa wciaz nie idzie, jak bylo tak jest;(
wiec czy moze to byc spowodowane tym ze
- na poczatku mojej przygody z tym sportem odrazu zaczolem(po 2tyg) od 300gr kreatyny ??
- raz na tydzien zdarzy mi sie dzien w ktorym nie przestrzege diety, tzn. tak jak juz pisalem przez 10h tylko pije napoje(7up, aqua) a jedzenia nic.
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Daj sobie troche czasu, 3tyg to malo.

crea nie ma wplywu, bedzie ew. rzutowc na efekty drugiego cyklu crea (receptory sa juz mniej wrazliwe)

takie glodowki w takiej czestotliwosci istotnie rzutuja na zdobywanie masy. Prawdopodobnie bedziesz stal w miejscu.

jaki jest cel takich glodowek?

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
no np. musze gdzies jechac daleko, wtedy zazwyczaj glodowka, albo do szkoly nic nie wezme lub dyskoteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
nie mozesz dopuscic do postu dluzszego niz 3-4h

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urodzinki Veronki

Następny temat

Chce przytyć.

WHEY premium