SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce byc wyzszy!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
Chciałbym sie tylko podzielic wynikami badan hehe ze zrobionego zdjecia mojego nadgarstka wynika,ze urosne jeszcze do 10 cm:)Czyli moje marzenie w zasiegu reki:)Dzieki za pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
gratuluje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
j/w grat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a gdzie robiłeś to zdjęcie??
prywatnie czy na skierowanie??
jesli prywatnie to za ile??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
Nie prywatnie....endokrynolog doradził mi zebym zrobił takie zdjecie.Tylko odrazu trzeba go prosic o skierowanie.Idzie sie do pierwszej lepszej przychodni i robią Ci zdjecie nadgarstków.Zdjecie gotowe jest juz zaraz po zrobieniu,ale musisz sie zglosic po nie dopiero za tydzien bo muszą je wysłac do szpitala zeby je opisali.Potem z op[isanym zdjeciem udajesz sie do endokrynologa i on Ci mówi czy masz szanse jeszcze urosnąc i ile.Wszystko darmowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tylko jeszcze trzeba się do endokrynologa dostać:/

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2674
Witam, ostatnio miałem wypadek złamałem lewa reke w nadgarstku. Czy zdjecia rtg lewego nadgarstka moga byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
no ja miałem tyle szczescia,ze sie dostałem dość szybko...czekałem az miesiac a z tego co slyszałem,osoby ktore zapisywaly sie na poczatku maja miały wizyty gdzies na przelomie września/listopad :/ zalezy chyba tez w jakim miescie mieszkasz:P

Nie musza byc koniecznie nadgarstki równie dobrze mogą Ci fotografowac nogi:P ale nadgarstki są bardziej miarodajne niz nogi:P pozatym chciałem stroche sie pochwalic swoimi bicepsami przed pielegniarką:D Jak ona wygladała-cud!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jeszcze co do tej operacji o której wspomniałeś Z***uś- ciekawe jaką minę zrobiłby lekarz Ciebie operujący, gdybyś mu powiedział że masz 184 cm i czujesz się niski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a operował by jakiś chińczyk, 145 cm. w butach

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miód do kretki

Następny temat

partie mięsni - drążek???

WHEY premium