SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce byc wyzszy!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
pływanie pomaga w wzroscie,widziałes kiedyś zawodowego plywaka ktory ma ponizej 175 cm?Nie!!Plywanie jest tak samo dobre jak jazda na rowerze,miesnie intensywnie pracują ale sa mało obciazone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Wiszenie bezwładne na drążku również pomaga urosnąć.Sam stosuje je rok 5 razy w tyg po 5x1min.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
el nino - ile urosłeś, ile masz lat i wzrostu???

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2005-06-26 12:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
No teraz mam 15,5 roku.Wiadomo że rosnę naturalnie.Przez ten rok wiszenia urosłem ok. 10 cm teraz mam 182cm i rosne tak z 0,4-0,5cm na miesiąc.Ostatnio zacząłem szybciej rosnąć bo przez marzec i kwiecień rosłem po 0,3 cm na miesiąc a przez maj urosłem 0,5 cm(mierzone kilka razy).

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może mi napiszcie co mam zrobic jesli mam 18lat 165 cm i od roku nie rosne i nie wiem czy juz nie bede wyzszy pomuszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
No 18 lat to może byc "musztarda po obiedzie" ale podaj wzrost rodziców i rodzeństwa jak masz.
1

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mama 160 tata 175 brat ponad 180 a hormon wzrostu odpada brak$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
No patrząc na wzrost rodziców to powienienes urosnąc.Powisz na drązku, odzywiaj się, spij duzo i nie obciążaj kregosłupa i bedzie git.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
El nino dość często na forum widuje się posty, że ktoś przez kilka lat nie rósł, a potem zapisał się na siłownię i zaczął ponownie rosnąć. Przysiady z obciążeniem powodują większe wydzielanie hormonu wzrostu, ale są 2 strony medalu i drugą stroną jest właśnie ta, że kości długie szybciej zrastają jak sie obciąża kręgosłup. Ale ja bym spróbował tej siłowni jak już nic nie rośniesz. Przynajmniej poprawisz swoją sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
el nino a Twoi rodzice ile mają wzrostu?

Moja kuzynka ma problem 13 lat zaledwie 140 cm wzrostu.Była na badaniach i okazalo sie,ze to wina lekarzy ktorzy podcieli jej piersi po urodzeniu,niby z powodu zbierającej sie ropy.Oprucz pozbycia sie ropy przecieli tez dziewczynie jakies nerwy transportujące własnie hormon wzrostu.Nic tylko lac takich s****ieli w morde

O drązku myslałem juz pare miesiecy ale nigdzie nie moge czegos takiego znaleść(mieszkam w Rzeszowie)

Wie ktoś coś wiecej o tej operacji wydluzenia kosci?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miód do kretki

Następny temat

partie mięsni - drążek???

WHEY premium