SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce byc wyzszy!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Moge sie założyć, że i tak jesteś wyższa od 90% swoich koleżanek.
175 cm u kobiety to jest tak samo(lub nawet więcej), jak 190 cm u faceta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
mily_mk moja dziewczyna ma z 170cm wzrostu ja mam 180cm wzrostu i jest spoko Szczerze to nie polecam zadnych poradnikow z allegro nic nie pomoga a naciagacze sciagna tylko kase na was.Szczerze to jezeli chce ktos urosnac to albo :
1.Zrobi operacje wydluzania kosci (powyzej 18roku zycia).
2.Kupi Hormon wzrostu ktory jest bardzo trudno dostepny i w dodatku bardzo drogi i niewiadomo do konca jakie sa po tym skutki uboczne.
Szczerze to nie moze wplynac na swoj!Jest on zaprogramowany w naszej przysadzce mozgowej ktora miesci sie miedzy oczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
no wiesz Konrel8,Ty masz tylko dziesięć centymetrów różnicy, a ja 20 między sobą..Jestem gorsza!!! =..( i chciałabym chociaż tak jak Wy mieć te 10..Ale bym byla iwelkolud =P Nie wyobrażam sobie..Nie no ale te 5 cm duużo by dało...Chociaż wiecie co i tak jesteśmy p[od innymi wzgledami dopasowani wielkoscią =P hahaha

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Tak narzekasz na ten wzrost swojego chłopaka a mogę się założyć, że na faceta poniżej 180 cm nawet byś nie spojrzała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
mily_mk szczerze to jesli cos do siebie czujecie, to moim skromnym zdaniem mysle ze nie jest dla was przeszkoda zadna ten wzrost nawet te 20cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
lukas222 pewnie masz rację,a Kornel18 Ty także masz rację..są pary z dużo wiekszą różnicą wzrostu od nas..hehe pzdr dla wszytskich!!!

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Mam rację z tym, że jesteś wyższa od zdecydowanej większości koleżanek, czy w tym, że na faceta poniżej 180 cm nawet byś nie spojrzała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
akurat z tymi koleżankami to tak odrobine,ale z chłopakami to na pewno tak..No bo szczerze,to jak to wygląda gdy chłopak jest niższy od dziewczyny?

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164
ja mam 198cm, ok 92kg, znajomi mi mowia ze ciagle rosne. wysoki wzrost ma wady i zalety. zalety sa znane natomiast wady: musisz miec twardy leb(ile to razy uderzylem glowa w autobusie o rurke czy jakas lampe w mieszkaniu), sa sklonnosci do garbienia(ciagle sie schylasz), no i 38 na wicie przy moim wzrosacie jest prawie niezauwazalne natomiast u niskich osob wydaje sie calkiem spora lapa(bez szalenstwa ale wydaje sie juz spora, natomiast u mnie nie widac prawie nic). a co do rosniecia: w 8klasie bylem tylko ciutke wyzszy od kumpla ok 176cm. kumpel ma caly czas ten sam wzrost a ja w wakacje miedzy 2a 3 i 3 a 4 klasa najwiecej uroslem(w sumie roslem zawsze sporo w wakacje). tak wiec w wieku 16 lat nie masz pojecia jaki bedziesz mial wzrost. moj ojciec ma ok 188cm, matka 170-175cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a ja znam dziewczyne ktora ma niewiele ponad 150cm a jej chlopak(koszykarz) ma 212
co wy na to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miód do kretki

Następny temat

partie mięsni - drążek???

WHEY premium