SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce być WYŻSZY ! ! !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2263
Sorry że odkopuje taki stary wątek ale chciałbym się dowiedzieć czy ktoś to stosuje i czy przynosi ta metoda jakieś rezultaty , sam jestem bardzo niski i zastanawiam się czy jest sens zacząć stosować się do zaleceń które przedstawił el nino - jakoś ciężko mi uwierzyć że masowanie kciuka czy okolic szyi może wpłynąć pozytywnie na wzrost ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Szyja moze i tak bo tam jest kregosłup a w nim różne osrodki nerwowe itp. przez masazcos pobudzisz izacznie pracowac;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Wiecie co? nie jestem pewnien czy to prawda ale wydaje mi się, że wzrost to sie dziedziczy co drugie pokolenie... zresztą tak jak inne rzeczy (większośĆ) ... ale moge sie myliĆ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Niby na jakiej podstawie tak twierdzisz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
gdzies tak kiedys czytalem... wiec po prostu podsuwam takie stwierdzenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ok.
Poszukaj / wklej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a gdzie jest el nino?! chyba już przetestował to cudo A co do tych jego informacji wcześniej, mógłby ktoś je rozwinac? Konkretnie chodzi mi o to rozciąganie całego ciała, co to pobudza kości do rośnięcia i te ćwiczenia wszystkiw rozciagajace oraz drążek, z góry dziekuje

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
no własnie jak sie wykonuje te cwiczenia co kolega wyzej napisał!!!

el ninio napisz ile masz teraz wzrostu...prosze chce znac efekty jak kazdy chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
185 cm to nie mało po co ci więcej wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2657
Witam,
czy ktoś wie mniej-więcej do jakiego okresu życia człowiek rośnie? Czy jest szansa urosnąć jeszcze po 20-tce? Mam właśnie 20 lat, 174 wzrostu i od 3 lat ani cm więcej. Ojciec ma 178, matka 164, brat 5 lat młodszy, a już mnie przerósł, więc chyba w genach jest trochę cm :D.
Z góry dzięki za odpowiedź,
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duszenie - krtań

Następny temat

przemrożone łapy :(

WHEY premium