SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce być WYŻSZY ! ! !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
jaa naturalnie... ciekawe jak

bo te zwisy itd to szczerze to*****a daja - u mnie, nie wiem jak u innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Zwisy na drązku to tylko gdzieś z 15-20% całego treningu
Można powiedzieć, że jak chce się urosnąć to trzeba czasami nawet diametralnie zmienić tryb życia
A co do metod na wzrost to napisałem że napiszę cały post o tym.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
dobra ale ja nie wierze w takie cuda na kiju ze przez jakies cwiczenia na drazku i inne ******ly urosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Zależy ile masz lat. Jak masz powyżej 20 lat to już nie ma sensu nawet próbować no chyba że w ostatnim czasie zauważyłeś jakieś postępy. Ale moim zdaniem nie ma co sie przejmować tym wzrostem bo i tak następne roczniki nas przerosną. Jak patrzę na ludzi w wieku mojego ojca to wyglądają jak liliputy w porównaniu z młodzieżą. To jest normalna kolej rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
no mam 21 lat i juz nic mnie nie uratuje

zorumiem miec w miare 'normalny' wzrost ale ja mam 168 cm mozna sie zorac, ciuchy ciezko kupic bo nic nie pasuje, kazda laska wyzsza - juz sie przyzwyczailem chociaz nadal mnie to troche denerwuje ze kazda laska jest rowna albo wyzsza odemnie, a ja zalozy szpilki to lepiej nie mowic

wiec jak jest jakis sposob jakikolwiek, nie wazne ile kosztuje to prosze o napisanie, ale bez takich ******l typu cwiczenia i zwisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Już nie przesadzaj. Z tego co piszesz to laski powinny mieć ponad 1,7 m a przecież zdecydowana większość tyle nie ma. No chyba że masz pecha i wszystkie dookoła chodzą w szpilkach. Jest też inna możliwość że wmówiłeś to sobie że wszystkie są wyższe i nawet jak któraś ma ledwie ponad 1,6 m to czujesz sie od niej niższy. Ja też mam coś podobnego że czuję się niższy niż jestem w rzeczywistości. Nie wiem dlaczego tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Nawet nie wiecie jak ćwiczenia mogą wpłynąć na wzrost. Jeśli chodzi o polskie www to jesteśmy daleko w tyle od Amerykanów. Na polskich stronach to za wiele materiałów na temat wzrostu nie znalazłem, a na obcych forach jest tego sporo. Jesteśmy zacofani w tym względzie.
Wiem, że ciężko uwierzyć, ale naprawdę można samemu poprzez ćwiczenia, dietę i kilka innych czynników zyskać ok 5-10cm. I to nie tylko tyczy się nastolatków. Podobno może to zdziałać "jakieś" efekty jak mamy już zrośnięte kości. Piszę "podobno" bo sam jestem nastolatkiem, ale jak na mnie to działa.
1

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
A skąd wiesz że dzięki temu rośniesz. Może jakbyś pił piwo, palił jonty to byłbyś jeszcze wyższy. Jakimś dziwnym trafem dresy z mojego osiedla są sporo wyżsi niż ja i większość moich kolegów. Zresztą oni w większości mają nieźle ponad 1,9 m. A może to że sie tak niektórzy przejmują tym wzrostem właśnie hamuje wzrost?? Może właśnie życie totalnie na luzie pozytywnie wpływa na rośnięcie?! Różnie może być. Ja tam w żadne ćwiczenia nie wierzę. Jest sporo osób co sie rozciągają trenują sporty walki dużo pływają a są bardzo niscy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 313
A ja mam 19 lat i 192 cm wzrostu i niechce więcej rosnąć jak dlamnie wzrost około 190 cm to kicha i zazdroszcze tym którzy mają 180-185 cm bo to jest wysoki aczkolwiek wmiare proporcjonalny i dobrze wyglądający wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Może jakbyś pił piwo, palił jonty to byłbyś jeszcze wyższy.

Coś raczej wątpię, pewnie bym miał z kilka cm mniej

Jakimś dziwnym trafem dresy z mojego osiedla są sporo wyżsi niż ja i większość moich kolegów.

Wyżsi?...Może są po prostu starsi od Was,a może być jeszcze inne wytłumaczenie. Żyje sobie Pan X, który ma zapisane w genach, że urośnie 190cm. Jednak on pali, pije i uzyskuje wzrost końcowy równy 185cm. Powiesz, że jest niski?...Nie, on dalej jest uważany za wysokiego, mimo iż nie wykorzystał swego całego potencjału.

Bo dla większośći z forumowiczów to jest tak, że jak pije, pali to już musi miec mniej niż 180cm. Wcale nie, te czynniki(używki) powodują, że potencjalny wzrost nie zostaje osiągnięty(jeden urośnie do 185cm a drugi zatrzyma się na 170cm; po prostu oni mieli różne możliwości genetyczne).
Dlatego nie wciskaj mi tu kitu, że jak palisz pijesz to możesz urosnać więcej, bo na temat wzrostu to ja już się wystarczająco naczytałem.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duszenie - krtań

Następny temat

przemrożone łapy :(

WHEY premium