SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce być WYŻSZY ! ! !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Teraz trochę moje życie się zmieniło. Priorytety, itd.
Jak znajdę to wrzucę siatkę jak zmieniał się mój wzrost

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Wy naprawdę wierzycie w te kity o ćwiczeniach a co do ciebie el nino to aż żal cie słuchac nie wierzcie w takie bajery kiedys grałem w klubie w nogę często chodziłem na treningi mozna powiedziec że jestem zapalonym sportowcem i codziennie cwiczyłem rozciagałem sie i biegałem.Teraz uprawiam sztuki walki a mianowicie jiu jitsu i jest tam naprawde dużo cwiczeń też skaczemy biegamy trening siłowy, a jak wróce do domu to spalam się na worku bokserskim i rozciagam nogi żeby je coraz to wyzej podnosic na worku po prostu cały sie rozciagam a tu żadnych efektów mam 15 lat zaledwie 167 cm a jak na moje zaangażowanie sportowe to powienem miec juz z 185 bo ojciec i matka nie są mali.Dlatego wzrost jet uwarunkowany genetycznie lub zdażaja się wyjatki jedyne co może pomóc na ,,prześcignięcie genetyki''są hormony czego nie radze jeżeli macie w miare normalny wzrost.wiem cos o tym bo mój kuzyn był leczony hormonalnie bo miał problemy z tarczycą terz jest czut miejszy ode mnie innym wyborem sa też kosztowne operacje ale jeżeli lekarz stwierdzie że z waszym rozwojem jest wszytsko ok to nie bierzcie hormonów bo maja skutki uboicczne a przyklady znam ale mi sie nie chce o nich pisac i tak juz się dużo rozpisałem.Musicie pogodzic się ze swoim wzrostem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
cze
ja mam troche inne pytanie ale dotyczące wzrostu
czy oplaca sie brac odżywke prohormonową Humanoid HGH, chce być wyżczy ale nei wiem czy mi zaszkodzi..
mam 175cm wzrostu, czy poźniej bede mógł normalnie ćwiczyć i wogole??
dzieki z góry za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
A ja mam 14 lat i 157 , 158 cm . Jestem dosyć szeroki może nawet i bardzo . Ogólnie uprawiam dużo sportów rozciąganie sztuki walki trochę z kulturystyka i wydaje mi się ze nie rosnę za szybko a 157 czy 158 cm to raczej nie jest dużo na moj wiek . Bardzo chciał bym zacząć szybciej rosnąć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. Mam 23 lata i mierze dokładnie 171 cm. powiedzcie mi czy znacie jakaś metodę, sposób, może jakaś operacja na to aby urosnąć. Moją pasją jest siatkówka i aby grać w drużynie potrzeba mi te 9 cm. Powiem tak byłem już u Endokrynologa i już raczej jest za późno aby poszedł w górę w sumie się nawet nie dziwie. Ale może znacie sami coś co pomoże mi osiągnąć wzrost 180 cm. Bardzo Was proszę o pomoc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Witam wszystkich. Mam 18 lat za 3 miesiące kończę 19 i tylko 170 cm wzrostu ... mam jeszcze jakieś szansę urosnąć? dodam, że uprawiam różne sporty m.in biegi, jazda na rowerze, piłka nożna. Proszę was o pomoc! el ninio może ty coś napiszesz w tej sprawie? bo widzę, ze się znasz coś na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
p91 Hej masz szanse jeszcze urosnąć tylko musisz jak najszybciej się udać do dobrego Endykrynologa i on Ci pomoże. Tylko powtarzam do dobrego Endykrynologa. Tylko najlepiej niech u Ciebie sprawdzi najpierw czy nasady kości się nie zrosły. Ja niestety bylem u Endykronologa to tylko kasę ode mnie wyłudził bo robi na samym początku to co nie potrzeba aby tylko naciągnąć mnie na jak największe koszta mimo tego wiedział sam ze nic się nie da zrobić. Endykronolg zrobi Ci jeszcze ewentualnie badanie krwi i najwyżej przepisze Ci jakieś leki np. do smarowania w skórę, nie pamiętam już cóż to takiego było. Masz taki sam problem jak ja tylko że u mnie już jest niestety za późno właśnie mi lekarz powiedział że jakbym przyszedł do niego w Twoim wieku lub młodszym do by mi coś pomógł tak to nic. Jeśli chodzi o sport to polecam pływanie najlepiej na grzbiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
darek2021 dzięki za rade. A możecie coś więcej na ten temat napisać? może jakaś dieta? jakieś rozciąganie czy coś? z tego co słyszałem to człowiek rośnie do 21/22 roku życia, a nawet niektórzy do 25.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
chciałbym tak jeszcze z jakieś 5 cm urosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165
Ja mam 16 lat, 193cm wzrostu. Gram w siatkówkę i jest to niestety za mało. Szukałem wielu sposobów na szybsze pobudzenie wzrostu ale coś nie bardzo idzie. Od około roku zacząłem już bardzo wolno rosnąć. Już nie mam pomysłu co robić :/

'Nie byłem najtwardszy w klasie jak co drugi twardziel
Co jarał szlugi, a dziś spłaca długi za ganję
I nadal myślisz, że jest geniuszem jak Doogie Howser
Ale to ja wiem co jego dupa lubi najbardziej'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duszenie - krtań

Następny temat

przemrożone łapy :(

WHEY premium