SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę zacząć ćwiczyć siłowo po ciąży . Jestem początkująca.

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 11207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wczoraj padłam ale myślałam co poradzić, ale daja vu mnie uprzedziła i napisała dokładnie to co ja chciałam :P

Nie zachęcamy do obsesyjnego liczenia każdej kalorii ale jest to jednostka umowna, która pomaga przy takich "konsultacjach" online.

Dodam tylko, że wiem że jak pojawiają się dzieci to czasu jest mniej i bywa ciężko, ale musimy też myśleć o tym że nasz sposób odżywiania rzutuje na ich zwyczaje. Dobrze się za to zabrać i wprowadzić zmiany w menu całej rodziny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
Wiem,że macie rację. Po prostu przechodzilam już przez zaburzenia odżywiania i bałam się, że mi znowu odbije jak się wkręcę w ważenie i liczenie . Jednak teraz jestem tutaj i bijecie na alarm gdy schodzę poniżej PPM, stawiacie mnie do pionu jak odlatuję. Dziękuję. Pokornie słucham i jem ładnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
Dziś odwiedziłam babcię i jak powiedziałam, że nie chcę sernika, to się prawie rozplakala, więc zjadłam mały kawałeczek. Poza tym ,wszystko było zdrowe i domowej roboty. To, co mogłam wazylam, resztę wpisalam na oko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
.





Zmieniony przez - Motyllica w dniu 2018-01-14 19:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Edit: Wrzucaj te jadłospisy jakoś inaczej, bo są dramatycznie nieczytelne.

Dlaczego wyrzucasz żółtka? To one w jajku mają najwięcej substancji odżywczych.

Sernik można jeść, ale trzeba się nauczyć decydować za siebie. Chcę to jem, nie chcę, to nie ulegam szantażom emocjonalnym, skądinąd nieuzasadnionym.














Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-01-14 19:06:44
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
Nie wyrzucam, tylko jedno żółtko dziennie daję dziecku, a białko mi zostaje, więc zjadam. W sumie zjadłam dziś 3 jajka cale i jedno bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Przyłączam się do prośby o jakieś czytelniejsze zrzuty. Albo jeśli się nie da (fitatu akurat słabo znam) to może wypiskę typu: śniadanie (jajko + chleb + ogórek) i tylko makro z całego dnia. Coś wypracujemy żeby było czytelniej :)
A co to za posiłek białko + jabłko? albo śmietana + jabłko?
Nad babcią trzeba popracować. Sama przechodziłam z babcią męża podobne problemy, ale z cieszę się że udało mi się stanąć na swoim ostatecznie. Ale i tak mi zawsze będzie wciskać :P Ale dobry sernik nie jest zły oby nie za często.
Ciągle za mało. Jak dla mnie brakuje tu głównie węglowodanów- zjedz np. dwie kromki chleba zamiast jednej i do obiadu dorzuć ryż/kaszę/ziemniaki i będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1137
Cześć. Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy poświęcili mi czas , czytali i odpisywali. Chciałam Wam dać znać ,że ćwiczę regularnie 2-3 razy w tygodniu, zaczynam widzieć pierwsze efekty i siłownia mi się podoba. Ważę obecnie 63 kg.Wymiary : ramię- 31, klatka- 92, talia - 77, brzuch- 92, biodra - 101, udo - 60, łydka -38. Nie są to jakieś spektakularne zmiany, ale czuję się lepiej i zaczynam wyglądać lepiej. Staram się jeść zdrowo, ale są dni, kiedy zdarza mi się zjeść coś słodkiego.Nie robię sobie z tego powodu wyrzutów i wliczam w bilans. Nigdy nie będę potrafiła trzymać "czystej michy" tak jak Wy i w moim przypadku nie ma się co oszukiwać. Takie próby ciągłej kontroli wpędzają mnie w zaburzenia odżywiania. Jednak staram się zachowywać proporcje 80/20 % zdrowe/ niezdrowe. W ten sposób zachowuję równowagę. Nie wpadam w głodówki ani ciągi słodyczowe. Pewnie przez to, że pozwalam sobie na czekoladę od czasu do czasu, moje efekty przyjdą później i nie będą aż tak widowiskowe,ale nigdzie mi się nie spieszy i nie staję do konkursu. I tak jestem z siebie dumna, że ruszyłam 4 litery


Zmieniony przez - Motyllica w dniu 2018-02-06 19:54:47
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dla kontuzjowanej trzydziestki

Następny temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

WHEY premium