SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21774
Witam.
W sprawach odźywek jestem kompletnym nowicjuszem, nigdy nie stosowałem, ale powoli trzeba będzie zacząć o tym myśleć.

Poczytałem temat, w którym zestawiano wszystkie (chyba) popularne gainery, pomyślałem, potem trochę poczytałem jeszcze... i mnie coś wryło w ziemię...

Niech za przykład posłuży nam Ultra Mass firmy Kaizen.
Puszka 1500g kosztuje 70zł.

No to teraz myślę. Jedna porcja to 100g (tak zakładam), z prostego rachunku wynika, że wystarcza nam owego Kaizena na 15 porcji... wyszłoby na to, że biorąc go tylko w dni treningowe (3 dni w tygodniu) ledwo starczyłoby na miesiąc...

I teraz pytanie:
Czy wy zarabiacie tak dużo, że możecie sobie pozwolić na kupowanie 2-3 puszek gainera na miesiąc (bo wątpię, żeby wam starczały takie porcje jak z mojego przykładu)?
A może to ja tragizuję i jednak nie wychodzi to wcale tak drogo?

Liczę na odpowiedzi... mogę być nawet równie głupie jak moje pytania :P
Po prostu chciałem się dowiedzieć jak to jest :)

PS. Jeśli taki temat już był to przepraszam - nie znalazłem.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 494 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2099
good question
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21774
Czuję, że się ze mnie nabijasz... :P

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1738 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19637
Wcale nie tak drogo, a pamiętaj że gainery są tylko uzupełnieniem diety, więc jak dostarczasz wszyskie składniki typowego gainera to po co ci on sam?

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 494 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2099
Czuję, że się ze mnie nabijasz... :P
nigdy ;)
tylko tez mnei zainteresowalo Twoje pytanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6890
1. Sa tansze gainery
2. Im wieksze opkakowanie kupujesz tym zazwyczaj cena jest lepsza
3. Ilosc na jednorazowa porcje sam sobie dobierasz w zaleznosci od tego czego Ci brakuje w diecie

Ja ostatnio kupilem Mass XXL 4,8 kg za 120zl i biore dziennie dwie porcje po ok 70gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21774
Wcale nie tak drogo, a pamiętaj że gainery są tylko uzupełnieniem diety, więc jak dostarczasz wszyskie składniki typowego gainera to po co ci on sam?
POZDROWIONY...


To doskonale wiem, że gainer to tylko uzupełnienie :) I na razie wszystko dostarczam, pytam żeby na przyszłość wiedzieć.

nigdy ;)
tylko tez mnei zainteresowalo Twoje pytanko


Jasne jasne :P
:D

Pozdrowienia :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39013
zainwestuj w dobre bialko.duzo wegli latwo dostarczyc z pozywienia.bialko z odzywek stosuj jako uzupelnienie diety.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15320
Dieta..
btw. nie widziales cen bialek z wyzszej polki chyba ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21774
RIDDLE
Ok, dzięki :)

Dasiu2
Wiem, że dieta :P
Mówiłem już, że pytam na przyszłość.
I - racja - nie widziałem zbyt wielu cen białek z wyższej półki... i już po tych kilku wiem że mnie nie stać :P :D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5028 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58195
wele dostarczam tylko z diety -bo smaczniej, zdrowiej i przede wszsytkim taniej i to o wiele taniej.

Odżwyka białkowa to w moim przypadku wydatek okolo 60zł na miesiąc...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-05-29 22:18:32

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

BCAA i L-GLUTAMINA w odżywkach białkowych

WPC zestaw