SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel: zwalczyć nadmiar tłuszczyku i wyrzeźbić mięśnie

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 7996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Z tego co byłam chora(poniedziałek):

Wtorek:

Byłam na jujitsu (tylko 1,5h, bo odcisk mnie zaczął boleć) . Tak poza tym, to trener powiedział mi, że to nie zdrowo dla mnie ćwiczyć ze sztangą i z dużym obciążeniem(mam 17lat), to prawda? Dzisiejsza miska:

No i mam problemy z komputerem i jestem bardzo wkurzona - w ferie ogarnęłam jedzenie, bo sobie na bieżąco wklepywałam do dziennika jedzonko i miałam pojęcie o tym, co jeść. A teraz, jak komp jest zepsuty to kompletnie nie wiem, jak ustalić, co mam zjeść. :( Nie wiem, podrukować sobie tabele??

Zmieniony przez - Hmurka w dniu 2013-02-27 21:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a podał powody, a moze staty trener poda, ile kontuzji w jego sporcie ile w ciężarach? w temacie "niezdrowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Ok.. Małe podsumowanko, bo miesiąc pracy nad sobą mi poszedł, wobec tego podzielę się z Wami wynikami, żebyście mi mogłby powiedzieć, czy jest ok, czy coś źle robię i za wolno mi coś idzie...:
Waga z ok 65 (hmm w grudniu była ponad 66) na 63,5 (jest stała)
Obwód w talii bez zmian 71
Obwód na wysokości pępka z 90 na 88
Obwód bioder z 90 na 89
Udo z 56 na 54
Łydka z 38 na 37,5
Od początku marca robię trening Martuccy (https://www.sfd.pl/-t803543.html) jak się daje to na siłce, jak nie to wariant w domu. Jak jest pogoda to sobie truchtam min pół godzinki jakieś 8-10km/h, dalej na jjmma pocę się regularnie. Ostatnio problemy z dostępem do komputera, więc jem to, co sprawdzone i zwykłego pieczywa już dawno nie widziałam. Ogółem to troszkę dziwnie, mam wrażenie, że więcej jem (tak, żeby wyrobić te 120białek i 180ww) a myślałam, że będę chodzić bardziej głodna, gdy już zdecyduję się odtłuścić - tu wręcz przeciwnie. Czy mogę już nabiał wprowadzić w nie za dużych ilościach? W ogóle mnie nie wzdyma ostatnio, co mnie cieszy.. Nie jestem pewna, czy takie wyniki są zadowalające... Powinnam się bardziej spiąć?

Zmieniony przez - Hmurka w dniu 2013-03-06 20:44:32

Zmieniony przez - Hmurka w dniu 2013-03-07 21:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743

Dziś miałam nieco czasu i jest miska. Dziś było trochę ponad 1,5 treningu jujitsu. Ja się poważnie dopytuje, czy czasem nie mam czegoś zmienić. Bo moje zmiany polegały w zasadzie na tym, że już nie piję w ogóle żadnych napoi słodzonych (zresztą coca cola przestała mi smakować), nie wpycham słodyczy, pożegnałam się z pieczywem takim, do którego byłam przyzwyczajona no i z nabiałem (i moich ulubionych jogurcików i serków). I przyglądam się uważniej temu, co jem. I ostatnio trening z ciężarami :) Ale w zasadzie poza tym to się nie wiele zmieniło, więc jestem zdziwiona, że mi poszły gdzieś centymetry - tak bez wysiłku w zasadzie. Nawet myślałam, że się pomyliłam w pomiarach, ale po ubraniach widzę, że faktycznie, coś ruszyło.

Zmieniony przez - Hmurka w dniu 2013-03-07 21:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Moje drogie, nie mam pojęcia o co chodzi, ale nie moge się zalogować na forum i na potreningu (od dłuższego czasu), ale posty dodają mi się jakbym była zalogowana, dziwne to. Znowuż jestem chora. Można jeść ten nabiał? Ostatnimi czasy wypiłam szklankę mleka no i mnie wzdęło, teraz nie ma mleka w domu to nawet mnie nie kusi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Witam was ponownie. Na chwilkę obecną ważę 60 kg (co prawda jest jakieś pół kilo różnicy w te, czy we wte, ale jest to stała waga), mam rozmiar 36 i z powodu kłopotów zdrowotnych nie mogę się zajmować rzeźbieniem ciałka na siłowni. Nie wiem, czy jest sens wrzucać jakieś fotki, skoro i tak się nikt nie udziela, ale mogę potem wrzucić. Póki co walczę o to, żeby moje słabe zdrówko nie przeszkodziło mi w mojej pasji - sportach walki. Mam nadzieję, że po operacji coś się polepszy i, że będę mogła się zająć także siłownią. Obecnie ćwiczę sobie w domciu na hantelkach. Dziękuję Wam za te wszystkie rady, bo bez tego to nie wiem, jakie by mi mogły przyjść pomysły na zrzucanie sadła. Jestem też bardzo zadowolona, bo póki co przeszłam do niższej kategorii wagowej, czyli w ewentualnych zawodach powinno mi być łatwiej :D Teraz moim głównym celem są: treningi pod katem sportów walki, bieganie, dla polepszenia sprawy z moimi płucami i polepszenie zdrowia. Dziękuję Wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328
Witam, jestem tu po raz pierwszy więc za wszelkie błędy z góry przepraszam. Mam do Was ogromną prośbę, otóż od jakichś 4 m-cy ćwiczę na siłowni trening ogólnorozwojowy, chodzę na siłownię 3x w tygodniu, po treningu ok 25 min aerobów, stosuję dietę, gdzie wartości odżywcze wynoszą odpowiednio: W-160, B-110, T- 55 lecz większych rezultatów moich ćwiczeń nie widać. Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki oraz jeśli to możliwe o przykładowy plan treningowy który pozwoli uzyskać jakieś efekty. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie odgrzebuj cudzych tematow zakladaj swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oceniacie mój brzuch? / Dieta 1000kcal do A6W ?

Następny temat

Rzezba,ujedrnienie. prosze o pomoc bo mam metlik w głowie

WHEY premium