SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel: zwalczyć nadmiar tłuszczyku i wyrzeźbić mięśnie

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 7998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
idzie Ci coraz lepiej ;) tylko kuskus jest glutenowy, no i co z włączeniem strączkowych, albo przynajmniej więcej warzyw bogatych w wapń (kapusta, jarmuż, brokuł, szpinak masz)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Pomyliło mi się, dzisiaj mnie mama poinformowała, że to była kasza jaglana :D A ja na pierwszy rzut oka myślałam, że to kuskus. Ogólnie z brokułów pijam soczek, a szpinaku niesamowicie dużo wczoraj wsunęłam :D Ale zwrócę uwagę na to i na strączki (póki co mam zupę zazwyczaj zasypaną gotowaną fasolą). Musiałam się wziąć za te jedzonko, coby nie irytować Was, że niby coś chcę, a nie słucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Dziś nic nie porobiłam, zaszczepili mnie i kazali siedzieć spokojnie, to już się dostosowałam. Coś mnie podbrzusze boli, nie mam pojęcia czemu.

Muszę iść do sklepu po szpinak, bo juz nic nie zostało. A i od dziś mam sztangielski 2,5 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743

Dzisiaj jujitsu dwie godzinki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Mortadela? Serio? Takie mielonki to wszelkie odpadki poprodukcyjne + pół tablicy Mendelejewa.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
No i teraz mi głupio, bo, jak się dziś dopytałam, co to było, to była to "biała kiełbasa surowa" (oczywiście ugotowana do jedzenia), a że potrafiłam znaleźć tylko kaloryczność suszonej kiełbasy, a mortadela z wyglądu wydawała mi się podobna i stwierdziłam, że to pewnie będzie podobne. Jedyne, co mnie usprawiedliwia, to to, że prawdopodobnie nigdy nie jadłam mortadeli (albo nie pamiętam). Już będę się lepiej pytać, jak będę miała wątpliwości :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Jak ja nie lubię mortadeli -.- :D Hm, jujitsu, długo trenujesz? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Od października ;) Hej kochane, jestem znowuż - nie miałam dostępu na dłużej do kompa, zeby dzienniki żywieniowe spisać, ale jadłam zdrowo i białka była odpowiednia ilość, tylko węglowodanów za mało. Znowuż jestem chora - cała spuchłam więc trochę mniej jem. Zanim się pochorowałam to byłam na jujitsu i nartach biegowych. Teraz mam nadzieję to ogarnąć - bo wszystko mnie boli i cieknie i łzawi i nie za fajne to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Hmurka, Ty masz w śniadaniu 170g kaszy jaglanej - chyba po ugotowaniu liczyłaś? Liczymy w misce produkty przed obróbką, tyle suchej kaszy, to by duużo po ugotowaniu było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 743
Aaaaaa no tak, liczyłam, ile po ugotowaniu jest. Tak dużo, to bym nie zjadła. No i się wyjasniło.. Się zastanawiałam, jakim cudem pożeram tyle kalorii porcją kaszy. Wezmę na to poprawkę ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oceniacie mój brzuch? / Dieta 1000kcal do A6W ?

Następny temat

Rzezba,ujedrnienie. prosze o pomoc bo mam metlik w głowie

WHEY premium