SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo w trakcie treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

88

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bdb

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 128 dni Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 31
Cześć, mam problem z przejedzeniem 600g węglowodanów w diecie i pomyślałem żeby pić codziennie oprócz soboty i niedzieli 80g carbo na treningu tylko zastanawia mnie czy nie odbije się to w jakiś sposób na moim zdrowiu.Cala moja dieta jest czysta i oparta na pełnowartościowych i nieprzetworzonych produktach.Dobry pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34190 Napisanych postów 24125 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280174
Jeśli ma to ci pomóc w dobiciu wegli przy czystej misce to nie widzę problemu, kwestia czy z carbo idzie 50 czy 200 węgli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 77204 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 761893
Czy takie ilości węglowodanów, kalorii w ciągu dnia będą miały negatywny wpływ na Twoje zdrowie tego niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Bez wątpienia, ma to wpływ na obciążenie pracy układu trawiennego, w tym wątroby. Musi ona 24 godziny na dobre pracować na pełnych obrotach. Tutaj więc nie jesteśmy w stanie pomóc. Kalorie jak najbardziej można uzupełniać również w trakcie trwania treningu, czy też po jego zakończeniu.

Sugeruję jednak przeanalizować całą Twoją dietę i to, czy rzeczywiście potrzebujesz tyle kalorii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12346 Napisanych postów 161169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1237265
Witaj,
nie powinno miec to wplywu na Twoje zdrowie czy sylwetke, o ile nie przekombinowales z kalorycznoscia, bo wtedy wiaodmo, ze bedzie podlewalo i nie bedzie to wina jedynie carbo. Ja sam pije zawyczaj 80g podczas treningu weglowodanow, pod koniec okresu masowego nawet dobijam do 120g i nie ma to wplywu na wyglad sylwetki, psucia jakości jezlei jest dobrze wykalkulowane z naszymi założeniami. A czy jest to zdrowe? pytanie czy dostarczanie nadmiaru kalorii by rozbudowac sylwetke jest ogolnie zdrowe? Tutaj pytanie bardziej odnosi sie do naszego światopoglądu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 77204 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 761893
To, co możemy Tobie zasugerować, to przeanalizowane całego Twojego planu żywieniowego, wraz z obliczeniami zapotrzebowania kalorycznego organizmu i rozkładu składników odżywczych. Zdecydowanie warto jest zoabczyć jak to wygląda i ewentualnie zasugerować możliwe błędy i poprawki. Chociażby ilość błonnika w diecie przy takiej podaży węglowodanów budzić może wątpliwości. Sugeruję wypełnić dokładnie formularz ankiety działu, wkleić obliczenia i kilka przykładowych dni diety zgodnie z opisem w regulaminie działu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17830 Napisanych postów 132549 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462545
w formie izotonicznej carbo na treningu ok, większe ilość po treningu. roztwór ma być izotoniczny podczas treningu który będzie najlepiej nwadniał, w dumie lepiej kkupić izotonik juz lub do carbo dodać torchę soli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z redukcji na masę

Następny temat

Zero kaloryczne a redukcja

WHEY premium