SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Carbo vs Vitargo ,a gainer;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7766
Panowie mam mały problem, do tej pory pilem przed i po ,a czasmi i wtrakcie carbo, ale slyszalem ,ze lepsze jest Vitargo... czy to prawda?czym one sie roznia?i jeszcze chyba jest jeden rodzaj wegli,ale juz nie pamietam nazwy... I druga sprawa moze odpuscic carbo i Vitargo , a kupic jakiegos gainerka jako uzupelnienie wegli po treningu? i czy mozna pic gainerka wczasie trwania treningu? bo na pewno te 20% bialka tez sie przyda, bo jestem raczej osoba szczupła...a moja dieta jest , jaka jest, chodzi mi glownie o treningi bjj, bo na silowni jestem sporadycznie;)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19536
Są jeszcze Vextrago, ja bym zostawił Carbo i dorzucił BCAA około treningowo.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no wlasnie od stycznia chce wrzucic tez BCAA... wiem ,ze z carbo wyjdzie ekonomicznie, ale wlasnie.... pytanie j.w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19536
Tak ogólnie nie widzę specjalnej różnicy z wyjątkiem ceny. Poszukaj na forum może będzie coś więcej.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 895 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63831
Carbo to węgle proste które szybko się wchłaniają, nie obciążają układu pokarmowego. Vitargo to w sumie to samo tylko jeszcze szybciej się wchłania. A gainer się trawi jak posiłek(między innymi dlatego że ma jeszcze białko i tłuszcze, a nie tylko egle) i wymaga więcej pracy układu pokarmowego niż carbo i vitargo Po treningu uważam że carbo lub vitargo zdecydowanie lepiej jak gainer. Przynajmniej w moim przypadku to się sprawdza.

A najtańsza opcja to rozgotowany biały ryż

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2009-12-31 17:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
moze ktos jeszcze wypowie sie na temat vitargo.... dzieki za wyjasnienia;)

Zmieniony przez - stary_wuja w dniu 2010-01-01 15:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13657
Moim zdaniem zdecydowanie szkoda pieniędzy. To są tylko węgle. Za 80-100 g węgli z Vitargo musiałbyś zapłacić koło 8-10 zł. Lepiej za to kupić sobie ryż, makarony, płatki owsiane. Przykładowo jeden woreczek ryżu (ok. 80 g węgli) kosztuje w granicach 50-60 groszy, a różnicy nie odczujesz. Jak nie masz co robić z pieniędzmi to śmiało kupuj :D Produkt naprawdę ciekawy, ale jednak troszkę za drogi. Najważniejsza jest dieta, w której powinno być jak najmniej chemii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22984 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 172512
Kilo carbo kosztuje 18-20zł, jeżeli jesteś ektomorfikiem spokojnie możesz je stosować, nawet nie jedynie po treningowo, ale w ciągu dnia jako uzupełnienie diety, jeżeli jesteś endo odpuść, albo gainerka kup, a jeszcze lepiej bulka.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra dzieki za rady;)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dawkowanie

Następny temat

Dawkowanie